Beş Kardeş Tutunamadı! Final Yapıyor

0 197

Kanal D ekranlarının büyük umutlarla ekranlara gelen dizisi Beş Kardeş’in sonu kötü oldu! Dizi ekranlara veda ediyor!

Şubat ayında ekranlara gelmeye başlayan Beş Kardeş dizisi istediği reytinglere ulaşamayınca ekranlara ara vermişti. 5 aylık bir aranın ardından yeniden ekranlara gelmeye başlayan dizi yine istediği sonuçları elde edemedi. Yayın saatinde de değişikliğe gidilen dizi istenilen reyting seviyesine kavuşamayınca erken final kaçılınmaz oldu.

Oyuncu kadrosunda Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen, Nihal Yalçın, Ece Dizdar, Gizem Erdem, Merve Ateş, Eylül Su Sapan, Merve Dizdar, Ayşen Gruda, Sabriye Kara, Kuzey Yücehan, Zeynep Kızıltan, Ercü Turan, Vedat Erincin, Köksal Engür, Serhat Talay, Banu Fotocan, Erşan U. Ölmez, Ahmet Kaynak, Eren Şahin, Tevfik Yapıcı ve Ziya Çiçek’in yer aldığı Beş Kardeş‘in erken finali takipçilerini de üzdü.

Bu akşam final bölümüyle ekranlara gelecek olan Beş Kardeş‘in konusu ise şöyle: Sait ile Canan sonunda garip bir nikah töreniyle evlenirler. Tam evliliklerin tadını çıkaracakken nikahtan hemen sonra Mukadder ve Hakkı, konağa yerleşir. Mukadder’in torun baskısından ve Hakkı’dan bunalan Sait, Canan ve Melike’yi de alıp balayına kaçar. Sait ve Canan’ın yokluğunda, sevdikleri kadınlara kendilerini ispat etmek isteyen kardeşler, ortalığı iyice karıştırırlar. Sait ve Canan döndüklerinde hiçbir şey eskisi gibi değildir. Sait kardeşlerinin sebep olduğu felaketi düzeltebilecek midir?

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın