Fox Sipariş Verdi The Exorcist Dizisi Yolda!

0 77

Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi korku filmlerinden biri olarak gösterilen The Exorcist, dizi olarak izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. FOX kanalı dizi için siparişini verdi bile.

Willam Peter Blatty tarafından yazılan The Exorcist isimli romandan aynı isimle sinemaya aktarılan film, korku türünde sinema tarihinin en iyileri arasında gösteriliyor. 1973 yılında vizyona giren ilk filmin ardından aralıklarla devam filmleri gelse de ilk filmin büyüsünü hissettirememişti. Önemli bir hayran kitlesine sahip olan filmin şimdi de televizyon uyarlaması The Exorcist dizisi geliyor.

Orjinal hikayenin yeni döneme uyarlaması üzerinde ilerleyecek olan The Exorcist dizisinin senaryosu Jeremy Slater tarafından kaleme alınacak. Eğer pilot bölüm FOX kanalı tarafından beğenilirse, 10 ya da 13 bölümlük bir sezon izleyicileri bekliyor olacak. The Warp’in iddialarına göre dizinin iki adamın bir şeytanı çıkarma operasonunu anlatacak.

The Exorcist hikayesiyle ilgili bir başka detay ise Morgan Creek Films adlı yapım şirketi, sinema tarihinin en başarılı korku filmlerinden biri olan The Exorcist‘i remake projeye kavuşturmak istediğini belirtmişti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın