Game of Thrones Yaratıcısından Yeni Dizi Wild Card

0 70

Game of Thrones dizisini duyanlardansanız en az bir kere George R. R. Martin ismini de duymuşsunuzdur. Dizinin yaratıcısı… Dizi için çalışmalarına devam ederken boş durmamış süper kahraman temalı eseri Wild Cards’ı da televizyona uyarlamak için harekete geçmişti. İşte yeni dizi hakkında detaylar…

Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Game of Thrones‘un yaratcısı George R.R. Martin son dönemde adından sıkça söz ettiriyor. Martin en son dizinin yeni sezonu ve serinin altıncı kitabı olacak The Winds of Winter’ın yayımlanacağı tarihi açıklamıştı. Kitap ile ilgili açıklamanın ardından Martin boş durmadığını kanıtlar nitelikte süper kahraman temalı eseri Wild Cards‘ın Universal Cable Productions adlı kanala satılmış olduğunu açıkladı.

George R.R. Martin - gettyimages.com

George R.R. Martin’in Wild Cards Kitap Serisi Dizi Oluyor

Wild Cards kitap serisinde yer alan hikayelerin fikirleri aslen bir TV yazarı olan Melinda M. Snodgrass tarafından yazılsa da Martin yardımcı editörlük yaparak katkıda bulundu. Çeşitli hikayelerden oluşan bir eser olan Wild Cards, II. Dünya Savaşı’nın bitmesinin ardından uzaydan gelen bir virüsün dünyayı ele geçirmesi ve insanlığın mutasyonla mücadelesini anlatıyor.

George R.R. Martin - gettyimages.com

George R.R. Martin: Sadece The Winds of Winter İle İlgileniyorum

George R.R. Martin Wilds Cards ile ilgilienecek Game of Thrones’u eskisibi gibi umursamaz diye düşünenler için de yüreklere su serpen açıklama geldi. Martin, “Bu seride sadece ben yer almıyorum. Şu anda üzerinde durduğum tek şey The Winds of Winter’ı bitirmek. Wilds Cards üzerinde çalışmalarını sürdüren Melinda Snodgrass ve Gregory Noveck’e güveniyorum. Bana soracak olursanız mükemmel bir iş çıkaracaklar. Onlara bol şans diliyorum.” dedi.

Wilds Cards dizisinin oyuncu kadrosu, kaç bölümden oluşacağı ve kim tarafından çekileceği gizemini korurken bilinen tek detay Malinda Snodgrass yapımcı olarak dizide yer alacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın