Kadir Doğulu Kösem Sultan İçin Kılıcını Kuşandı!

0 62

Star TV’nin heyecan yaratan dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in detayları ortaya çıkıyor. Birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı dizinin oyuncuları rollerine hazırlanıyor.

Muhteşem Yüzyıl tutkunlarının heyecanla beklediği projelerden biri olan Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Kasım ayında ilk bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin oyuncularından Kadir Doğulu, dizide canlandıracağı karakter için sıkı bir çalışma içerisine girdi.

Başarılı oyuncu daha önce rol aldığı ”Sevdam Alabora” dizisi için at binme dersleri alan yakışıklı oyuncu Kösem Sultan dizisi için kılıç kullanma derseri alıyor. Zamanının büyük bir zamanını spor salonunda geçiren Kadir Doğulu, Kerem Bürsin‘in hocasından ders alıyor.

Kösem Sultan / Kadir Doğulu

TİMS Productions tarafından yapımcılığı üstenilen dizinin oyuncu kadrosunda Beren Saat, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Anastasia Tsilimpiou, Berk Cankat, Eylem Yıldız, Gülcan Arslan, Kadir Doğulu ve Nadir Sarıbacak gibi isimler yer alıyor. İlk olarak yönetmenliğini Zeynep Günay Tan‘ın üstleneceği açıklanan dizinin yönetmen koltuğunda ikinci bölüm itibariyle Yağız Alptekin ve Mert Baykal oturacak.

Kösem Sultan / Kadir Doğulu
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın