Kalbim Ege’de Kaldı Yayınlanmaya Devam Edecek!

0 84

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Kanal D ekranlarının yaz dizisi, yeni sezonda ekranlara gelmeye devam edecek mi sorusuna yanıt geldi!

Ömer Uğur ve Eray Koçak‘ın yönetmenliğini üstlendiği Kanal D‘nin yaz dizisi ekranlara veda edecek dedikoduları ortalıkta dolanıyordu. Yaz sezonunda başlayıp yeni sezonda devam eden diziler kervanına katılıp katılmayacağı merak edilen dizinin durumu kesinleşti. Hakkında final yapacağına dair iddialar çıkan Kalbim Ege’de Kaldı dizisi, yolculuğuna ekibe dahil ettiği sürpriz bir isimle devam ediyor.

Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Hülya Böcekli, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akan, Yeliz Akkaya, Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe, Yiğit Gültekin gibi isimlerin yer aldığı Kalbim Ege’de Kaldı, 16 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak bölümüne; Mustafa ve Zeliş aşkı damgasını vuracak.

Mustafa’ya hiç bir zaman kavuşamayacağını düşünen ve kavuştuğunda aşkın gücünü yeniden keşfeden Zeliş, Mustafa ile mutlu bir hayata yelken açtığını düşündüğü anda ummadık bir gelişme yaşanacak. Aşkın gücü kötülüğün ateşini söndürmeye yetecek mi?

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın