Kocamın Ailesi Dizisine İki Yeni Oyuncu

0 204

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinden yeni haberler var! Dizinin oyuncu kadrosuna iki yeni isim dahil oldu. İşte Kocamın Ailesi dizisine dahil olan oyuncular ve canlandıracağı karakterler…

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte sezon finali yapan diziler kervanına katılan Kocamın Ailesi dizisinden yeni haberler geldi. My Husband Got a Family dizisinin yerli uyarlaması olarak ekranlara gelen diziye iki yeni oyuncu katıldı.

Arka Sıradakiler, Muhteşem Yüzyıl ve Kaçak Gelinler gibi dizilerde Çılgın Dersane 3 ve Figüran gibi filmlerde rol alan Survivor All Star yarışmacısı Serenay Aktaş ve Barış Murat Yağcı, Kocamın Alesi dizisine dahil oldu. Aktaş dizide Miray karakteriyle karşımıza çıkacakken, Yağcı’da Akın karakterine hayat verecek.

Serenay Aktaş ve Barış Murat Yağcı, izleyiciyle buluştuğu ilk andan beri severek izledikleri ‘Kocamın Ailesi’nin kadrosuna dahil oldukları için çok heyecanlı olduklarını, kadrodaki profesyonel oyuncularla çalışma fırsatı bulduklarından dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Kocamın Ailesi, 3 Eylül’de yeni sezonda ekranlara gelecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın