Legends of Tomorrow’un 2. Bölümünden Yeni Klip

0 66

Senaryosu Phil Klemmer, Marc Guggenheim, Greig Berlanti ve Andrew Kreisberg tarafından yazılan The CW dizisi Legends of Tomorrow’un 2. bölümünden yeni bir klip yayınlandı.

Perşembe akşamları The CW ekranlarında yayınlanan Legends of Tomorrow, izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor. 2. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizinin yeni klibi servis edildi. Yayınlanan klipte kahramanlar, Vandal Savage‘ın planlarını altüst ederek küçük çaplı bir savaşın nedeni oluyorlar. Gelecekten gelen efsaneleri ilk kez karşısında gören Vandal Savage, onların bu dünyaya ait olmadığını keşfediyor.

Glen Winter‘ın kamera arkasına geçtiği Legends of Tomorrow‘un ekranlara gelecek olan 2. bölümün özeti:

Vandal Savage’i bulmaya çalışan ekip, liderleri olarak Martin Stein’i seçer. Çevreleri evrenin en zorlu düşmanlarıyla çevrilidir ve işler ummadıkları gibi gider. Vandal Savage onların bu dünyaya ait olmadığını fark edecektir. Büyük savaşın ardından Atom kostümünün bir parçası yanlış ellere düşer, bu da gelecekte ciddi sorunlar doğuracaktır. Stein, parçayı geri alabilmek için en doğru yolun akıllı birisinden yardım almak olacağını savunur. Stein, Sara, Jax ve Rip Hunter genç Stein ile konuşmaya gider. Aynı zamanda, Snart ve Rory’de Vandal Savage‘ı yenmek için önemli bir şey çalmaya karar verir. Ancak yeni arkadaşları Ray’i yanlarında götürmek için kararsızdırlar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın