Sinema Dünyasının En Seksi Karakterleri

0 8.889

1 Harley Quinn

Harley Quinn

David Ayer’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği film Suicide Squad tamamiyle kötülerin bir araya geldiği film. Ama aralarında öyle bir kötü var ki, hem güzel hem aşırı kötü… The Wolf of Wall Street (Para Avcısı), Fokus ve About Time (Zamanda Aşk) gibi filmlerde izlediğimiz Margot Robbie’den bahsediyoruz. Film henüz vizyona girmese de Harley Quinn’i 6 Ağustos’ta izleme şansı elde edeceğiz.

 

2 Catherine Tramell

Catherine Tramell

Bacak bacak üstüne atma sahnesi hafızalara kazınmış ve büyük ses getirmiş o film Basic Instinct (Temel İçgüdü). Sharon Stone’suz kötü kadın listesi düşünülemez.

 

3 Seline Kyle

Seline Kyle

Tabii ki o olmadan olmaz! Catwoman’sız kötü kadın listesi düşünülemez. Ancak Anna Hathaway’in canlandırdığı Catwoman değil, 1992 yılında vizyona giren Batman Returns filmindeki Catwoman. Michelle Pfeiffer’in canlandırdığı…

 

4 Jennifer Clark

Jennifer Clark

Transformers serisinde izlediğimiz Megan Fox, henüz 23 yaşında ve Jennfer’s Body filminin başrolünde. Böylesi güzelliğin bedeni kötü bir ruh tarafından ele geçiriliyor ve istemsizce insan yiyor, yetmiyor; ateş yalıyor.

 

5 Satanico Pandemonium

Satanico Pandemonium

1996 yılında izleyiciyle buluşan From Dusk Till Down’da öne çıkan karakterlerinden biri de Selma Hayek’in canlandırdığı egzotik dansçı aynı zamanda vampir olan karakter. Filmde aynı zamanda George Clooney de yer alıyor.

 

6 Rebecca Rojmin

Rebecca Rojmin

Elbette Jennifer Lawrence’ın gençlik hallerini canlandırdığı Mystique karakteri ayrı bir güzellik abidesi ancak Rebecca Romijn tarafından canlandırılan, ilk X-Men üçlemesindeki hali dillere destan bir kötülük ve güzelliğin birleşmesi.

 

7 Xenia Onatopp

Xenia Onatopp

Listede olmazsa olmazlardan biri bir Bond kadını; en kötü ve en seksilerinden. Famke Janssen tarafından canlandırılan karakter, 1995 senesinde vizyona giren Golden Eye’da Bond’a kötülük ve seksapel saçıyor, insanları öldürüp helikopter bile kaçırıyordu.

 

8 Viper

Viper

James Mangold’un yönetmenliğinde vizyona giren 2013 yapımı Wolverine filminde karşımıza çıkan en kötü karakterlerden. Zehirli maddelerle Poison Ivy kadar haşır neşir oluşuyla da bilinir. Kötülüğü aynı zamanda güzelliğiyle kendine hayran bıraktıran Rus aktris Svetlana Khodchenkova.

9 Elle Driver

Elle Driver

Quentin Tarantino’nun efsanelerinden biri olan Kill Bill’in kötü ama bir o kadar da seksi karakteri Elle Driver, Daryl Hannah tarafından canlandırılıyor. O meşur ıslık melodisini kırmızı rujlu dudaklarının arasından çıkaran Hannah’ın kendisine ölüm meleği rolü biçilmiş olsa da seksiliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

 

10 Artemisia

Artemisia

300 Spartalı filminin ardından 2014’te vizyona giren 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi’nde karşımıza çıkan kötü karakter Artemisia! Eva Green’in canlandırdığı seksi karakter Pers İmparatorluğun başındaki kişiydi. Kötü karakterlerle karşımıza çıksa da seksiliğinden ödün vermeyen Green; The Dreamers filminde Isabelle, Perfect Sense filminde Susan ve Cracks filminde Miss G karakteriyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.