Emma Stone ve Dane DeHaan ''İnanılmaz Örümcek Adam 2'' Röportaj
23/05/2014

Emma Stone ve Dane DeHaan ''İnanılmaz Örümcek Adam 2'' Röportaj


Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren, gişe de büyük başarıya ulaşan ''İnanılmaz Örümcek Adam 2'' filmi, sinema seyircisinin beklentilerini karşılamış görünüyor.

Başrollerinde; Andrew Garfield, Emma Stone, Dane DeHaan ve Jaime Fox gibi ünlü isimlerin bulunduğu 'İnanılmaz Örümcek Adam 2'nin yönetmenliğini Marc Webb. yapıyor. Filmin önemli iki isimi, Gwen (Emma Stone) ve Harry Osborn (Dane DeHaan)'un röportajlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Emma Stone: Andrew (Garfield) ile tekrar çalışmak gerçekten heyecan vericiydi. Onunla birlikte çalışmayı ilk seferkine göre daha çok istedim. Çünkü son ortak çalışmamızdan önce, şu anda yapabildiği şeyleri bilmiyordum. Şimdi ise birçok şeyi yapabilme yeteneğine sahip olduğunu biliyorum ve böyle bir aktörle beraber çalışmak büyük bir onur. Filmin canlı bir havası var, iniş çıkışlarla dolu, bir lunapark treni gibi ve gerçekten çok farklı. O (Jamie Foxx), herkesin bildiği gibi fantastik bir aktör ama bunun dışında gerçekten çok eğlenceli bir kişiliğe sahip. Dans ediyor, şarkı söylüyor, çok coşkulu biri. Dane'in (DeHaan) inanılmaz, aşırı derecede yetenekli olduğunu düşünüyorum. Oynadığı kötü adam çok ilginç ve inanılmaz bir hikayesi var.

The Amazing Spider-Man 2 Emma Stone

Dane DeHaan: Çok heyecan verici çünkü oynadığım karakterin film içindeki değişimi oldukça dinamik ve çılgınca. Bu gerçekten hevesle yapabileceğim bir şeydi ve bu, büyük bir filmde gördüğünüz basmakalıp bir parça olamazdı. Aslında birçok boyutlu ve derinlikli, üzerinden bir karakter yaratabileceğim bir şey. Harry Osborn'a baktığımda; varlıklı bir aileden gelen, hipster ve bugünün New York'lu bir çocuğunu görüyorum ve Marc (Webb) başından itibaren bu konuyla ilgiliydi. Bu, işin içinde olmamı sağladı ve Marc, Harry Osborn karakterini yaratmamda bana özel bir şekilde yardımcı oldu. Andrew (Garfield), ekranda ilk kez gördüğümden beri beraber çalışmak istediğim biri. Onu gördüğümde "Bu çocuk rol yapabiliyor, gerçekten yapabiliyor!" diye düşünmüştüm. Bizim yaş grubumuzdaki en duygusal oyunculardan biri ve neredeyse benim kendimi ciddiye aldığım kadar o da kendini ciddiye alıyor, muhtemelen çok ciddiye alıyor. Setteki savaş sahnelerinde gerçekten çok eğlendik, ama aşk sahneleri de çok eğlenceliydi.

The Amazing Spider-Man 2 Green Goblin

Aramızda karşılıklı bir saygı olduğunu düşünüyorum ve bu saygıyı bu güzel proje aracılığıyla, gerçekten güzel bir yolla birbirimize aktardık. Marc'ı en çok takdir ettiğim şey sette yarattığı eğlenceli ve rahat ortamdı. Birçok kez baskıyı üzerimizden aldı ve bu da, sanki "Örümcek Adam"ı değil de arkadaşlarınızla bir film çekiyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlıyor. Üzerinde büyük bir baskı olan, yüksek bütçeli bir filmin çekiminde böyle bir ortam paha biçilemez. Onun (Mark Weber), bütün karakterler için özel bir vizyonu var ve size rehberlik ederken çok kolay bir yol kullanıyor. Filmin daha yoğun, daha destansı ve çok katmanlı olduğunu düşünüyorum ve senaryo da gerçekten büyüleyici. Filmde aydınlık anlar da karanlık anlar da var ve bu iniş çıkışlar sizi bir yolculuğa çıkarıyor.

Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN