Cameron Diaz ''Sex Tape / Kaset İşi'' Filmini Anlattı
14/08/2014

Cameron Diaz ''Sex Tape / Kaset İşi'' Filmini Anlattı


Rob Lowe ve Cameron Diaz'ın başrollerini paylaştığı yeni filmi ''Kaset İşi'' beklenmedik olayı etrafında gelişen hikayeyi anlatıyor. Kate Angelo’nun kaleme aldığı film; 10 yıllık evlilik, iki çocuk ve iş maratonu içinde romantizmleri iyiden iyiye durulan, bir zamanların lise âşıkları Annie (Diaz) ve Jay’in (Segel) komik maceralarını konu alıyor.

Romantik kıvılcımı tekrar çakmak için çiftin tercih ettiği yöntem de, ‘The Joy of Sex’ten (Seksin Keyfi) bölümler oynayıp, bir tablet ve biraz tekila yardımıyla kendilerini videoya çekmek.

Cameron Diaz, bu sahneleri lojistik egzersizi gibi gördüğünü söylüyor. “Böyle sahneleri çekerken, her şeyin kadraja girmek zorunda olduğunun farkındasınızdır. Aynı zamanda her kare için uzuvlarınızı doğru pozisyonda tutmanız gerekir.”

O büyük gece Annie ve Jay için başarıyla geçiyor ama sildiklerini zannettikleri videonun yanlışlıkla Cloud’a yüklenmesiyle asıl mücadele, tümüyle sildirme davası başlıyor.

Diaz, film projelerini seçerken yaşının ona engel olmasına izin vermiyor. “İnsanlar bana hep, ‘Artık 20’li yaşlarında olmadığın için iyi rollerin gelmemesinden endişe ediyor musun?’ gibi sorular soruyor. Oysa ben yaşlandıkça daha iyi roller alıyorum. Her yıl Oscar’a aday gösterilen kadınlara bakın: Judi Dench, Emma Thompson vb. Gerçek rolleri asıl onlar kapıyor. İyi projeleri alanlar, sadece saf kızı oynayanlar değil. Çok müteşekkirim ve film yapabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu kadarını hak ettiğimi düşünmüyorum, bu bir ayrıcalık. Her film için deli gibi çalışıyorum. Elimden gelenin en iyisini yapıyorum ve insanların hoşuna gidecek bir iş çıkarmaya çalışıyorum” diyor.

Bugüne kadar çektiği filmlerin yelpazesine bakarsak (‘Charlie’nin Melekleri’nden ‘New York Çeteleri’ne ve ‘John Malkovich Olmak’a) Cameron Diaz’ın tek tipleşmesinin imkânsız olduğunu görüyoruz. Sadece geçtiğimiz sene romantik komedi ‘Öteki Kadın’da, komedi ‘Kaset İşi’nde, Broadway uyarlaması ‘Annie’de ve bugüne kadarki en karanlık rolünde, bir uyuşturucu tacirinin sevgilisini canlandırdığı ‘Danışman’da oynadı.

Film sektöründe geçen 20 yılda A sınıfı yıldızlar arasına giren Diaz’ın yeteneklerini geliştirmesi için pek çok fırsatı oldu. Hedefleri ise, Jim Carrey’nin karşısında tüm dünyanın dikkatini çektiği ‘Maske’den (1994) bu yana aynı: “İnsanlar o zamanlar bana ‘10 yıl içinde kendini nerede görmek istersin?’ diye sorardı. Cevabım hiç değişmedi.

Tek istediğim mutlu olmak. Hayattaki tek hedefim bu; belli bir mutluluk seviyesini sürdürmek. Ve eğer bu film yaparak olacaksa, o zaman daha da harika!”

Sex Tape / Kaset İşi filminin fotoğraf galerisi için görsele tıklayınız.

Sex Tape / Kaset İşi Filmi Galerisi

Sex Tape / Kaset İşi filminin Türkçe altyazılı fragmanı:
 


Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN