Mad Max'in Yeni Filminde ''Furiosa'' Olmayacak!
12/10/2015

Mad Max'in Yeni Filminde ''Furiosa'' Olmayacak!


Bu yılın ses getiren yapımlarından biri olan Mad Max: Fury Road, devam filmiyle konuşulmaya devam ediyor. Filmin yönetmeni George Miller devam filmiyle ilgili açıklamalarda bulundu! Adının Mad Max: The Wasteland olması beklenen filmin detayları...

Çılgın arabaları, büyüleyici aksiyon sahneleri ve atmosferiyle sinemaseverlerin gönlünde taht kuran filmlerden biri olan Mad Max: Fury Road'un devamı için yeni detaylar ortaya çıkmaya başlıyor. Geçtiğimiz günlerde iki yeni filmin geleceğini garanti eden George Miller yeni Mad Max filmi ile ilgili konuştu.

Charlize Theron'un Canlandırdığı ''Furiosa'' Devam Filminde Yer Alacak mı?
Mad Max serisinin dümenindeki isim George Miller heyecanla beklenen devam filmi hakkında detayları Digital Spy'a aktardı. Fury Road'da izlediğimiz Furiosa karakterinin yeni filmde olup olmayacağı ile ilgili sorulara cevap veren yönetemen: ''Şimdilik kesinleşen bir şey yok ancak önümüzdeki devam filminde oynamayacağı kesinleşti. Serinin devam filmlerinde Furiosa ve Max'in arasında bir iletişim olacak. Daha fazla şey söyleyemem çünkü hala projeyi geliştirme aşamasındayız.'' diye konuştu.

Mad Max: Fury Road - Furiosa

Mad Max: Fury Road'un Devam Filminin İsmi Ne Olacak?
Furiosa gibi kesinlik kazanmayan şeylerden biri de filmin isminin olduğunu belirten George Miller, Mad Max: The Wasteland olarak anılan devam filminin isminin henüz kesinleşmediğini dile getirdi. ''Bu sadece üzerinde kafa yorduğumuz isimlerden biri.'' diyen yönetmen, ''Nico Lathouris ile birlikte filmde yer alan her karakter için farklı öyküler oluşturduk ve hepsi sonunda senaryoya dönüştü. 2 devam filmi daha planlıyoruz.'' diye konuştu.

Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN