[Spoiler] Game of Thrones Dizisinin 7. Sezon Senaryosu İnternete Düştü
26/10/2016

[Spoiler] Game of Thrones Dizisinin 7. Sezon Senaryosu İnternete Düştü

Gün geçmiyor ki bir Game of Thrones haberi ortaya çıkmasın. Ancak bu haber masum bir haber değil. Game of Thrones dizisinin yedinci sezon hikaye akışı internete düştü.


Televizyon dünyasının en çok konuşulanlarından olan Game of Thrones bu ünüyle birlikte internet ortamında bölümleri en çok indirilen dizi olarak üst sıralarda yer alıyor. Hangi karakterin ne zaman ölüp veda edeceği bilinmeyen ve izleyicilerini her daim şaşırtan Game of Thrones'un yeni sezona ait detayları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Dizi hakkında ortaya çıkan gelişmeler her seferinde "Game of Thrones Dizisinden Yeni Görüntüler" tarzında masumluk taşımıyor. Bu kez ortaya çıkan haberler dizi tutkunlarını fazlasıyla kızdırmış durumda.

Game of Thrones Dizisinin 7. Sezon Senaryosu Sızdırıldı


Daha önce dizinin altıcı sezon senaryosunu internete sızdıran Reddit kullanıcısı Free Folk yine yaptı yapacağını... Bu kez dizinin yedinci sezon tüm bölümlerin senaryosunu paylaştı. Ortaya çıkan detayları doğrulayan şey ise dizide Missandei karakterinde izlediğimiz Natalie Emmanuel'in paylaşmış olduğu tweet oldu.

Natalie Emmanuel

Game of Thrones dizisinin yedinci sezonuna ait sürpriz bozan yazıyı öğrenmek istemiyorsanız haberi burada noktalamanızı tavsiye ediyoruz. Ancak çok fazla meraklıysanız ve yazıyı okumak istiyorsanız aşağıdan dizinin bölümlerine ait senaryolara göz atabilirsiniz.

Okumak için tıklayınız.Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN