Aralık Ayında Kaçırmamanız Gereken 11 Film
05/12/2016

Aralık Ayında Kaçırmamanız Gereken 11 Film

2016 senesinin son ayında sinema dünyasının beklediği filmler vizyona giriyor. Sizler için Aralık ayında kaçırmamanız gereken filmleri bir araya getirdik.


Geçtiğimiz ay Doctor Strange, Dağ 2, Geliş (Arrival), İkinci Şans, Çakallarla Dans 4 ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? gibi beklenen filmler vizyona girmişti. Yılın son ayı Aralık'ta da önemli oyuncuların olduğu, konusuyla dikkat çeken, rüştünü kanıtlamış kamera arkası ekibinin olduğu filmler vizyona girecek. Star Wars serisinin ilk spin-off projesi Rogue One: A Star Wars Story, oyun uyarlaması Assassin's Creed ve Sen Benim HerŞeyimsin'in başı çektiği seçkiyi hazırladık. 2016'nın son ayı Aralık'ta kaçırmamanız gereken filmlerin fragmanlarını ve detaylarını sizler için bir araya getirdik.

Aralık'ta Kaçırmamanız Gereken 11 Film


Nocturnal Animals - Gece Hayvanları

Nocturnal Animals / Gece Hayvanları

Donnie Darko, Zodiac, Source Code gibi yapımlarda karşımıza çıkan Jake Gyllenhaal ve The Fighter, The Master, American Hustle ile Oscar adaylığı kazanan Amy Adams'ın bir araya geldiği Nocturnal Animals; Austin Wright tarafından yazılan Tony and Susan adlı romandan uyarlanıyor. Venedik'ten Jüri Büyük Ödülü kazanan filmin yönetmen koltuğunda Tom Ford oturuyor. Nocturnal Animals, boşanmış bir çiftin birbirlerinin karanlık yönlerini keşfetmelerini anlatıyor.

Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN