2016 Yılının En Çok İndirilen Filmleri
05/01/2017

2016 Yılının En Çok İndirilen Filmleri

2016 yılında birbirinden farklı listeler paylaşıldı. Onlardan biri de yılın en çok indirilen filmleriydi. Torrent Freak 2016 yılının en çok indirilen filmlerini duyurdu.


Süper kahramanlara olan ilgi sinema dünyasının her alanında karşımıza çıkıyor. 2016 yılında izleyiciyle buluşan defalarca izlemek isteyeceğimiz ya da başarısızlığını konuşacağımız bir çok film vizyona girdi. Sinema salonlarını dolduran filmlerin çoğunun süper kahraman filmlerinin olduğu gözlemlendi. Buna göre de yıl sonlarında hazırlanan listelerin gediklilerinden oldular. Öyle ki bu tarz filmler başarılarını tasvip edilmeyen korsan mecraya da taşıdı.

2016 Yılının En Çok İndirilen Filmi: Deadpool


Torrent Freak, geride bıraktığımız dönemde 2016 yılının en çok indirilen dizilerini duyurmuştu. Yakın zamanda da bu listenin film versiyonu; 2016 yılının en çok indirilen filmleri ortaya çıktı. Ryan Reynolds'ın başrolde olduğu Marvel'ın en çılgın karakterine odaklanan Deadpool izleyicilerin ve eleştirmenlerin onayını alan filmlerden olmuştu. Olumlu eleştirilerle birlikte gişe anlamında beklentilerin üzerine çıkan film en çok indirilen filmler listesinin de zirvesinde yer aldı.

2016 Yılının En Çok İndirilen Filmleri

10The Revenant
9Finding Dory
8Suicide Squad
7Independence Day: Resurgence
6Warcraft
5X-Men: Apocalypse
4Star Wars: The Force Awakens
3Captain America: Civil War
2Batman v Superman: Dawn of Justice
1Deadpool

Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN