Bu Hafta Hangi Filmler Vizyonda?
06/01/2017

Bu Hafta Hangi Filmler Vizyonda?

2017 senesinin ilk filmleri de vizyona girdi. Bu hafta sinema salonlarına 5 yeni film katılıyor bunlardan biri de Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrolü üstlendiği Çalgı Çengi İkimiz. İşte haftanın yeni filmler ve filmlere ait fragmanlar.


2016 yılında gişesi bol izlemeye değer önemli filmler vizyona girdi. Yeni yılın yeni filmleri de bu Cuma (6 Ocak 2017) izleyici karşısına çıkıyor. İlk filminin ardından uzun bir zaman ses çıkmayan Çalgı Çengi'nin ikincisi Çalgı Çengi İkimiz haftanın tek yerli filmi oluyor. Amerika tarihinin en büyük sızıntısına imza atan ve tüm dünyaya ABD vatandaşları dahil milyonlarca kişiyi, kişisel gizlilik olgusunu hiçe sayarak nasıl takip ettiğini ifşa eden Edward Snowden'in hayatı anlatan Snowden filmi de nihayet izleyici karşısına çıkıyor.

Bu Hafta 5 Yeni Film Vizyonda!


Çalgı Çengi İkimiz ve Snowden filmlerinin yanı sıra 6 Ocak haftasında Oscar Ödüllü oyuncu Matthew McConaughey ile Naomi Watts gibi isimlerin yer aldığı Sonsuzluk Ormanı (The Sea of Trees), Nazi generali Reinhard Heydrich'e planlanan suikast operasyonunu ele alan Anthropoid ve Kim Ki-Duk'un yönetmen koltuğunda oturduğu (The Net) filmi vizyona girenler arasında.

Çalgı Çengi İkimiz

Çalgı Çengi İkimiz

Altı yıl önce bulaştıkları mafya tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan'ın tehlike ve eğlence dolu maceraları devam ediyor. 'Çalgı Çengi İkimiz' de sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan'a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına hiç beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN