Anneler Gününe Özel Film Tavsiyeleri

0 1.213

Anne olmak ya da anne sevgisi sadece insanlara bahşedilmiş bir duygu değildir. Çevremizde yakınlarımızda gördüğümüz kuşların, köpeklerin, kedilerin yavrularını nasıl koruduklarını kolladıklarını ve üzerlerine titrediklerini görmekteyiz. Bu da bize anneliğin ne denli önemli ve hissedilmesi gereken bir duygu olduğunu hissettirir.

Anneler Günü Filmleri Tavsiyeleri

Anneler Günü‘nde, annenizle birlikte güzel vakit geçirmenize yardımcı olmak için size bir yazı hazırladık. Sizi dünyaya getiren anneniz için en büyük hediye, onunla beraber vakit geçirmeniz olacaktır. Örneğin; birlikte film izleyebilirsiniz. Fakat burada karşımıza bir problem çıkıyor: Beğenileriniz annenizin beğendikleri ile örtüşmeyebilir. Ancak hazırladığımız yazıdaki filmler, hem sizin hem de annenizin beğenebileceği türden. Dolayısıyla hem iyi bir film izlemiş olacak, hem de daha da önemlisi annenizle vakit geçirerek onu mutlu etmiş olacaksınız.

Annemle Yolculuk – 2012

Anneler Günü Filmleri
Anneler Günü Filmleri

Andy Brewster Los Angeles’ta yaşayan ve önemli bir icada imza atmak üzere olan başarılı bir mucittir. Brewster temizlik alanında büyük bir ses getireceğini düşündüğü bu aletin piyasada heyecanla karşılanmasını beklemektedir. Ancak ortada bir sorun vardır; şimdiye kadar görüştüğü alıcıların hiçbiri icadıyla ilgilenmemiştir… Bu sebeple ülkenin çeşitli şehirlerine seyahat ederek aletin reklamını yapmaya karar veren Andy, yanında annesini de götürdüğü ilginç bir yolculuğa çıkar.

Eyvah Annem Dağıttı – 2016

anneler günü filmleri
Anneler Günü Film Önerileri

Hayatımızın büyük bir bölümü dram haberleriyle dolu. Biraz olsun eğlenmek ve gülmek istiyorsanız Mila Kunis, Kathryn Hahn, Woody Harrelson ve Kristenbell’in yer aldığı Bad Moms (Eyvah Annem Dağıttı) tam da size göre. 2016 yılında vizyona giren film bol kahkaha ve sorumluluklarından biraz kaçan annelerin nasıl çılgın olduğunu gösteriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın