Anneler Gününe Özel Film Tavsiyeleri

0 1.030

Kör Nokta – 2009

anneler günü filmleri
Anneler Günü Filmi Önerileri

Ailenizin olmadığını düşünün yapa yalnız ve ne yapacağını bilemez bir halde. Blind Slide filmi okul çağında ailesi olmadan hayat mücadelesi veren Michael Oher’i bağrına basan ve onu evlat edinmeye çalışan Leigh Anne Tuohy’un hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Göz yaşlarınızı tutamayacağınız yapım Sandra Bullock’a Oscar ödülünü kazandırdı.

Juno – 2007

anneler günü filmleri
Anneler Günü Film Tavsiyeleri

Önemli dersler çıkarılabilecek göz yaşları döküp eğlenebileceğiniz bir yapım olan Juno, zoraki annelik macerasına odaklanıyor. Orijinal Senaryo Oscar’ını kazanan film 16 yaşında bir lise öğrencisinin hamile kalması sonrası tuhaf bir evrim geçirme macerasını anlatıyor. Jason Reitman tarafından çekilen filmde Ellen Page, Michael Cera, Jennifer Garner gibi isimler yer alıyor.

Neşeli Günler – 1978

neşeli günler filmi izle
Anneler Günü Film Önerileri

Bu listede yer alması gereken Türk yapımları da var. En iyi Türk filmleri arasında yer alan Neşeli Günler, Anneler Günü‘nde izleyip keyif alacağınız yapımlardan. Her karesinde samimiyet olan kahkaha atacağınız sahnelerle birlikte gözlerinizden akan yaşlara hakim olamayacağınız sıcacık bir yapım olan Neşeli Günler, bir tartışma yüzünden ayrılan Saadet ve Kazım çiftinin çocukları sayesinde yeniden bir araya gelmelerini anlatıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.