Aralık Ayında Kaçırmamanız Gereken 11 Film

0 6.013

Gizli Güzellik

Will Smith, Kate Winslet, Edward Norton, Helen Mirren, Keira Knightly, Michael Pena, Naomie Harris gibi Hollywood’un tanınmış oyuncularını bir araya getiren film; 1946 senesinde yayınlandığı günden beri bir çok ailenin yılbaşı ritüeli haline gelen Şahane Hayat (It’s A Wonderful Life) filminin modern versiyonu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Şeytan Marka Giyer’in yönetmeni David Frankel’in çektiği filmin senaryosu Allan Loeb imzası taşıyor.

Aşıklar Şehri

Yayınlanan fragmanlarıyla şimdiden Oscar Adaylıkları kazandığına kesin gözüyle bakılan La La Land filmi, yeni tanışan bir çiftin müzikle iç içe olan hikayesine odaklanıyor. Ryan Gosling ve Emma Stone’un başrolü üstlendiği filmin senaryosu ve yönetmenliği Damien Chazelle imzası taşıyor.

Ben, Daniel Blake

Kerkenez (Kes), Özgürlük Rüzgarı (The Wind That Shakes the Barley), Meleklerin Payı (The Angels Share) gibi yapımlara imza atan Ken Loach’un yeni filmi, Daniel adında bir marangozun yaşadığı kalp krizi sonrasına ve işçi sınıfının mevcut düzen karşısındaki durumuna odaklanıyor. Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülü kazanan yapımda Dave Johns, Hayley Squires, Sharon Percy, Briana Shann, Dylan McKiernan gibi isimler yer alıyor.

Şeytanın Oğlu

2016 yapımı San Andreas Fayı’nın yönetmeni Brad Peyton’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Aaron Eckhart ve Carice van Houten’ın yer aldığı film, içine şeytan giren 11 yaşındaki Cameron ve onu kurtarmaya çalışacak olan Dr. Seth Ember’ın korku dolu hikayesini perdeye taşıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.