İçerisinde Aldatma Geçen En İyi 10 Film | Film Tavsiyesi

0 18.533

Aldatılmak kimsenin başına gelmesini istemeyeceği şeylerden biri. Her insanın karşı çıktığı, eleştirdiği ve olabildiğince uzak durmaya çalıştığı bir konu. Sinema dünyası da birbirinden farklı hikayelerle aldatılmayı işledi. Sizler için aldatma ve aldatılmanın işlendiği en iyi 10 filmi bir araya getirdik.

Nefes aldığımız her an farklı duygular yaşamaya hazırız. Kimi zaman gülüp kimi zaman hüzünleniyoruz. Güvendiğimiz ve inandığımız kişi ya da kişiler tarafından aldatıldığımızı öğrendiğimizde kötü duygular yaşadığımız gibi… Aldatma eylemi herkesin karşı çıktığı, ayıpladığı, kabul edemediği bir konu. Peki bunca aldatma hikayesi nereden çıkıyor? İnsanlar neden eşlerini ya da sevgililerini aldatır?

Aldatma Konulu Film Tavsiyeleri

Hayatın her alanından her konuya dair yaşanmış veya kurgulanmış olayları beyaz perdede izleme şansı elde ediyoruz. Aldatma ve aldatılma konusu bu kadar hayatın içinden olunca sinema dünyası da buna duyarsız kalmıyor. Onlarca aldatma ve aldatılma filmleri çekiliyor. Biz de sizler için izlemeye değer en iyi 10 aldatma konulu filmleri bir araya getirdik.

Love – 2015

Love - 2015

Aykırı filmlere imza atan Gaspar Noé’nin yeni aykırı filmi Love, aldatmanın yanı sıra pornografiye doğru kayan hikayesiyle bir çok ülkede yasaklandı. Murphy (Karl Glusman) ve Electra (Aomi Muyock) cinsel tabularını yıkmış tutku dolu aşk yaşamaktadır. Taa ki Murphy onu aldatıp yasak ilişkisinden çocuğunun olacağını öğrenene kadar. Murphy ayrılık sonrası kendini kaybetmiş, takıntılı bir adam haline gelmiştir. Filmi izlemek isteyen sinemaseverlere +18 sahnelerin olduğunu belirtmekte fayda var.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın