IMDB Puanlarına Göre En İyi 20 Fetişizm Filmi

0 32.983

GECE BEKÇİSİ / IL PORIERE DI NOTTE – 1974

Gece Bekçisi

IMDb: 6.8
Liliana Cavani’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Gece Bekçisi, ikinci dünya savaşı sonrası, eski bir SS subayı ve o dönemde toplama kampında sadomazo bir ilişki yaşadığı genç kadının, yıllar sonra bir otelde karşılaşmasına odaklanıyor. Sapkınlık ve saplantıyı etkileyici bir biçimde anlatan yapımda Dirk Bogarde ve Charlotte Rampling başrolü üstleniyor.

BAĞLA BENİ / ATAME! – 1989

Bağla Beni

IMDb: 7.0
Pedro Almodovar yönetmenliğinde çekilen film saplantılı bir aşk hikayesine odaklanıyor. Stockholm sendromunu anlatan film kendisini zorla eve hapseden, bağlayan Ricky’ye aşık olan Marina’nın ilginç öyküsünü anlatıyor. Filmde Antonio Banderas ve Victoria Abril başrolü üstleniyor.

SEKRETER / SECRETARY – 2002

Sekreter

IMDb: 7.1
James Spader, Maggie Gyllenhaal, Jeremy Davies gibi isimlerin yer aldığı Steven Shainberg’ün yönetmen koltuğunda oturduğu film, sadomazoşist bir ilişkiye odaklanıyor. Çocuk yaşlardan beri mazoşist eğilim ve alışkanlıklara sahip olan Lee kendine iş aramaktadır. Sonunda Grey adında bir avukatın yanında sekreter olarak işe alınır. Böylelikle sadizme meyilli avukatla ilişkileri başlamış olur.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın