IMDB Puanlarına Göre En İyi 20 Fetişizm Filmi

0 32.890

MALENA – 2000

efendi köle ilişkisi

IMDb: 7.5
Malena tehlikeli sayılabilecek kadar güzel bir kadındır. Ve onun güzelliği 12 yaşındaki küçücük bir çocuğun bütün hayatı olur. Çocuk onun gözlerinde bütün dünyayı görür, hayatı artık bisiklet sürmekten, savaştan ve Malena’dan ibarettir. Malena ve onun hakkında kurduğu fantezilerle yaşar.

KOKU: BİR KATİLİN HİKAYESİ – 2006

bdsm filmler

IMDb: 7.5
Patrick Süskind’in Das Parfum adlı romanından beyaz perdeye adapte edilen Koku: Bir Katilin Hikayesi, 18. yüzyıl Fransa’sında geçiyor ve Jean Baptiste Grenouille isimli bir katilin hikayesine odaklanıyor. Ben Whishaw, Dustin Hoffman ve Alan Rickman gibi isimlerin yer aldığı film, her şeyin kokusunu saklayan saplantılı bir adamın kendi kokusunun olmadığını anlamasıyla işler değişir. Kokusu olmayan bir şeyin asla var olamayacağını düşünen Grenouille, kendini tamamlamaya ihtiyaç duyar. Bu yüzden insan parfümleri yapmaya başlar, bunu sadece cinayetlerle gerçekleştirebilir.

AŞÇI, HIRSIZ, KARISI VE AŞIĞI – 1989

konulu cinsel içerikli filmler

IMDb: 7.6 – The Cook, The Thief, His Wife & Her Lover
Etrafındaki herkese dehşet saçan bir karakter olan Albert (Michael Gambon), onun karısı, karısının aşığı ve zulüm altındaki bir aşçıyı anlatır. Albert her gece büyük bir sofra kurdurtarak aşçıyı sömürür. Adamdan korkan aşçı da mutfakta onun karısının ve aşığının ilişkilerine karşı sessiz kalır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın