IMDB Puanlarına Göre En İyi 20 Fetişizm Filmi

0 32.889

AMERİKAN SAPIĞI – 2000

en iyi cinsel içerikli filmler

IMDb: 7.6 – American Psyco
Yönetmen koltuğunda Mary Harron’ın oturduğu filmde Patrick Bateman (Christian Bale) yakışıklı, iyi eğitimli ve zeki bir adamdır. 27 yaşında olan bu genç adam bütün gününü çalışarak geçirir. Geceleri ise tam bir günah adamına dönüşür. Korku ve dehşet saçarak birçok cinayet işler. Film en iyi cinsel içerikli filmler arasında yer almaktadır.

GÜNDÜZ GÜZELİ – 1967

cinsel içerikli film

IMDb: 7.8 – Belle de Jour
Séverine Serizy (Catherine Deneuve) bir doktorla evli ve çok güzel bir kadındır. Kocasını çok sevmesine rağmen ona karşı hiçbir cinsel çekim hissedemez. En sonunda bütün sapkın cinsel fantezilerini yaşayabileceği lüks genelevde çalışmaya başlar. Buradaki lakabı ise “Gündüz Güzeli” dir.

SAPIK – 1960

sapık filmi

IMDb: 8.5 – Psyco
Alfred Hitchcock’un yönettiği filmde Phoneix’te bir sekreter olan Marion Crane (Janet Leigh) hayattan bıkmış bir kadındır. Sam adında bir sevgilisi vardır, evlenme hayalleri kurarlar ancak parasızlık yüzünden hayallerine kavuşamazlar. Bir Cuma günü, Marion’un patronu ona 40.000$ verir. Bankaya yatırmasını ister fakat kadın bunu bir çıkış yolu olarak görür ve bu parayla yeni bir hayat kurmayı planlar. Yaşadığı şehirden ayrılır ve California’ya, yani sevgilisinin yanına doğru yola koyulur ve Bates Motel’de konaklaması gerekir. Otelin sahibi olan Norman Bates (Anthony Perkins) ise annesi tarafından domine edilen bir karakterdir. Filmin meşhur “duş sahnesi” ise tüm gerçekleri ortaya çıkarır. Sapık IMDb kullanıcı oylarıyla listenin zirvesinde olan en iyi cinsel içerikli filmler arasındadır.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın