Özgüven Eksikliğine İlaç Gibi Gelen Filmler

0 21.990

Ortaya çıkan sorunların üstesinden gelen insanların hikayeleri daima insanların ilgisini çekmiş ve bu hikayeler sinema dünyasına konuk olmuştur. Özgüven temalı filmler izlenildiğinde kendinize olan güveni arttırıp, hayata farklı açıdan bakmanızı sağlıyor. Sizler için motivasyon temalı özgüven depoları bir araya getirdik.

Özgüven Filmleri Listesi

Hayatın her alanında bizleri motive edecek şeylere ihtiyaç duyarız. Kimi zaman bir müzik, kimi zaman duyduğumuz hikaye, kimi zaman da izlediğimiz bir film. Yaşamın getirileri bazen hayal ettiklerimizi karşılar bazen de hayal kırıklığına uğratır. Olumsuzluklar yaşadığımızda dünyada kendimizi yalnız hissederiz. Bu durumlarda bizleri hayata bağlayan bazı etkenler olur. Karşılarına çıkan engelleri zor da olsa üstesinden gelen kişilerin hayatları sinemaya uyarlanmıştır. İzlenildiğinde olaylara farklı bakış açılarıyla bakmanızı sağlayacak ve özgüven depolayacak filmler… Sizler için motivasyonunuzu arttıracak özgüven temalı filmleri bir araya getirdik.

A Hologram For the King – 2016

A Hologram For The King

Kral İçin Hologram

Yönetmen koltuğunda Tom Tykwer’ın oturduğu Kral İçin Hologram 2016 yılının dikkat çeken filmlerinden. Tom Hanks’in başrolde olduğu film, Amerikalı bir satıcının Suudi Arabistan’da işlerini yoluna koymak amacıyla yaptığı girişimlere odaklanıyor. Alan Clay, fikirlerini ülkenin kralına satmaya çalışarak Suudi Arabistan’ı ekonomik yönden kalkındırmaya çalışıyor. Aynı zamanda rakipleriyle de mücadele etmek zorunda kalıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın