Prison Break’in 5. Sezonundan Bilinmesi Gereken 7 Detay

0 4.281

Hikayenin Kaderini Değiştirecek Yeni Oyuncular

Hikayenin Kaderini Değiştirecek Yeni Oyuncular

5. sezonuyla izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Prison Break hakkında net açıklamalar yapılmasa da diziye dahil olan yeni oyuncuların olduğu biliniyor. Michael Scofield’in ölümünden sonra kendine beyaz bir sayfa açarak hayatına devam eden Sara kendine yeni hayat arkadaşı ediniyor. Sara’nın yeni hayat arkadaşı Scott Ness rolünde Mark Feurstein karşımıza çıkacak. Hızlı ve Öfkeli filminden hafızalara kazınan Rick Yune kadroya dahil olurken Lincoln’ün kalbini çalan güzel Shabi rolünü Inbar Lavi canlandırıyor.

Yeni Hapishane

Yeni Hapishane

Prison Break dizisinin ilk sezonunda kahramanlarımız güçlü korunan Fox River Eyalet Hapishanesi’nde parmaklıklar ardındaydı. İkinci sezonda hapishane dışında hayatta kalma mücadelesi veren kahramanlardan Michael ve T-Bag Panama’daki Sona Hapishanesi’ne düşmüşlerdi. Kaçmanın imkansıza yakın olduğu hapishanede yaşananlar ve dizi tarihinin en büyük kaçış planının yapılacağı düşünüldüğünde, Sona’dan yaşam ve kaçma şartlarının daha zor olduğu bir hapishane karşımıza çıkacak.

Ölüm Sonrası Zaman Atlama

Ölüm Sonrası Zaman Atlama

Dördüncü sezonda ölen ancak beşinci sezonda kanlı canlı karşımıza çıkacak olan Micahel Scofield‘in nasıl dirildiğine dair teoriler üretmeye başlandı. Yayınlanan ilk fragmanda görüldüğü üzere yeniden bir hapishaneye düşen Michael’ın nasıl bulunduğu ve tekrar nasıl hapishaneye düştüğü soruları 2017 yılına kadar sırrını saklayacak. Heyecanlandıran geri dönüşün nasıl gerçekleştiği izleyicilerin en büyük isteklerinden biri.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın