Prison Break’in 5. Sezonundan Bilinmesi Gereken 7 Detay

0 4.281

Sara ve Michael’in Oğlu: Mike Scofield

Sara ve Michael'in Oğlu: Mike Scofield

Dizinin final bölümünde Sara ile Michael’ın mezarını ziyaret ederken görünen Mike Scofield 5. sezonda daha fazla görünecek. Annesi Sara ve üvey babası Scott ile normal yaşantısına devam eden Mike Scofield, gerçek babası Michael’ı tanımayan ancak onu çok merak eden bir karakter. Yayınlanan fragmanın ilk sahnelerinde Mike’ın annesi Sara’ya gerçek babası hakkında sorular sorarken görüyoruz.

T-Bag Hapishane Dışında

T-Bag Hapishane Dışında

5. sezon ilk fragmanında izleyicilerin en çok dikkatini çeken detay T-Bag’in hapishane dışında görülmesi oluyor. Hatırlanacağı üzere T-Bag, 4. sezonun sonunda Fox River Hapishanesi’ne gönderilmişti ancak yayınlanan fragmanda Michael’ın hayatta olduğu haberini Lincoln’a söylerken görüyoruz. Yeni sezonda izleyicilerin merak ettiği konulardan biri de T-Bag’in hapishaneden nasıl çıktığı oluyor.

Prison Break 9 Bölüm Olarak Yayınlanacak

Prison Break 9 Bölüm Olarak Yayınlanacak

Prison Break birinci ve ikinci sezonda 22 bölümden oluşmuş, izleyicilerine kaçış planını ve hayatta kalma mücadelesini büyüleyici bir şekilde anlatmıştı. Üçüncü sezon Amerika’da ki grev nedeniyle 13 bölümle noktalanmış, dördüncü sezon ise yeniden 22 bölüm olarak çekilmişti. İzleyicilerin hiç de beklemediği bir şekilde biten dizi, beşinci sezonunda 9 bölüm şeklinde yayınlanacak. Şayet tatmin edici izlenme oranları elde edilirse, Fox ve yapımcılar altıncı sezon için çalışmalara başlayacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın