Sevgililer Günü’nde İzlemelik Film Önerileri

0 8.159

14 Şubat Sevgililer Günü haftasında birbirinden önemli hikayelere odaklanan filmler vizyona girdi. Sinema salonlarında gösterimde olan romantik filmlerin yanı sıra sıcak ev ortamında izlenilesi filmleri sizler için bir araya getirdik.

Türlü türlü hediyeler, sevgiliye güzel sözler 14 Şubat’ta ayrı bir anlam kazanıyor. Bu dönemde ayrıca önemli romantik filmler de duyguların tercümanı olabiliyor. Sevgilinizle birlikte sinema salonuna gidip keyifli dakikalar geçirmek istiyorsanız; Dünyanın En Güzel Kokusu, Hesapta Aşk, Aşkın Seçimi, Her Şey Aşktan, Delibal, Kocan Kadar Konuş: Diriliş gibi filmler tercih edilebilir. Ancak evinizde film keyfi yaşamak istiyorsanız sizler için güzel bir galeri hazırladık.

Artık en iyi romantik filmler listelerinin vazgeçilmezlerinden olan; Not Defteri, 50 İlk Öpücük, Aşkın (500) Günü, Sevgililer Günü ve Titanik gibi filmleri tekrar tekrar hatırlamak yerine duyguları farklı tercüme eden filmleri bir araya getirdik.

Aşağıdaki görsele tıklayarak Sevgililer Günü’nde İzlemelik Film Önerileri galerisine göz atabilir, filmlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Love

Love

Yıl: 2015

Aykırı temalı filmlere imza atan Gaspar Noé, 2015 yapımı filmle geleneğini bozmadan devam etti. Karl Glusman, Aomi Muyock ve Klara Kristi gibi isimlerin yer aldığı filmde cinsel öğeler fazlasıyla kullanılmış. Sınırları fazlasıyla zorlayan aşk üçgenine odaklanan filmde, Murphy’nin saplantı haline getirdiği Electra aşkı anlatılıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın