Vizyona Girmesi Beklenen 25 Süper Kahraman Filmi

0 13.750

Captain America: Civil War – Marvel

Captain America: Civil War - Marvel

Kaptan Amerika serisinin devamı olan Captain America: Civil War gelecek yılın beklenen filmlerinden! Black Panther karakterinin ilk kez görüneceği filmde Age of Ultron‘da yaşananların ardından hükümetin kararıyla süper kahramanların aktivitesini denetleyecek karar çıkıyor. Bu yasa ile Yenilmezler takımı kendi içinde Iron Man ve Captain America altında iki gruba bölünüyor. Iron Man’in takımında: War Machine, Black Widow, Vision ve Spider-Man yer alırken Captain America‘nın takımında Falcon, The Winter Soldier, Hawkeye, Scarlet Witch ve Ant-Man yer alıyor. Film 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek.

X-Men: Apocalypse – Marvel

X-Men: Apocalypse - Marvel

Gişe rekorları kırmaya hazırlanan yapımlardan biri olan X-Men: Apocalypse, Bryan Singer yönetmenliğinde vizyona girecek! Filmde Micheal Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrance, Oscar Isaac ve Nicolas Hoult gibi önemli isimlerin yanı sıra kötü karakteri Kevin Durand (Blob) canlandırıyor.

Film, En Sabah Nur adlı M.Ö 3000 yılında doğan dünyanın ilk mutant yaratığını konu alıyor. Yeni film Apocalypse çizgi roman serisindeki hikayeyi işleyecek. En Sabah Nur vaktinin tümünü dünyayı fethetmesine yardım edecek teknolojikler geliştirmekle geçiriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.