Vizyona Girmesi Beklenen 25 Süper Kahraman Filmi

0 13.750

Black Panther – Marvel

Black Panther - Marvel

2016 yılında vizyona girmesi beklenen Captain America: Civil War filminde ilk kez görünecek olan Black Panther, 2 yıllık bir aranın ardından kendine has filmle izleyici karşısına çıkacak. Marvel evreninin sinemaya taşınan yeni karakterlerinden olan Black Panther’ı Chadwick Boseman canlandıracak. Film, 6 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecek.

Flash – DC

Flash - DC

Seth Grahame-Smith tarafından yönetmenliği üstlenilen DC Comics filmininde Ezra Miller başrolde yer alıyor. 23 Mart 2018 yılında vizyona girmesi beklenen film, Barry Allen’ın çalışmaları ve kendisine yıldırım çarparak süper güçler kazanmasına odaklanıyor. Ünlü çizgi romanın aynı zamanda TV dizisi de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Aquaman – DC

Aquaman - DC

DC evreninin merak edilen karakterlerinden olan Aquaman ilk olarak 2016 yılında vizyona girmesi beklenen Batman v Superman: Dawn of Justice filminde görünecek. 2 yıllık bir aranın ardından kendine has filmine kavuşacak olan süper kahramanı Jason Momoa canlandıracak. Filmin yönetmenliğini ise Testere, Ruhlar Bölgesi, Ölüm Emri, Korku Seansı ve son olarak Hızlı ve Öfkeli 7’yi yöneten James Wan üstlenecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.