Belalı Tanık 2 Geliyor! İkinci Filmle İlgili Detaylar

0 1.103

Aksiyon, suç ve komedi harmanlaması, seyir zevki yüksek film olan The Hitman’s Bodyguard (Belalı Tanık) izleyicilerin beğenisini kazandı ve olumlu eleştirilerle ikinci filmin kapılarını araladı. Düşmanını korumak zorunda kalan Michael Bryce ve belalı tetikçinin aksiyon ve kahkaha dolu hikayesini anlatan filmin ikincisi The Hitman’s Wife’s Bodyguard‘ın hazırlıklarına başlandığı duyuruldu.

belalı tanık 2

The Hitman’s Wife’s Bodyguard Ne Zaman Çıkacak?

Sinemanın efsaneleri arasında yer alan Samuel L. Jackson, canlandırdığı Deadpool karakteriyle büyük ses getiren Ryan Reynolds ve Salma Hayek’in yer aldığı ilk film The Hitman’s Bodyguard 2017 yılında izleyici karşısına çıkmıştı. 30 milyon dolarlık bütçesiyle ABD’de 75,5 milyon dolar dünya çapında ise 176,6 milyon dolarlık hasılat elde eden Belalı Tanık‘ın devamı için çalışmalar başladı. The Hitman’s Wife’s Bodyguard olarak anılan filmin vizyon tarihi henüz kesinleşmedi.

The Hitman’s Wife’s Bodyguard Filminde Kimler Yer Alacak?

Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson’ın ikinci filmde yer alacağı kesinleşirken filmin ismini düşündüğümüzde tetikçi Darius Kincaid (Samuel L. Jackson)’in arıza eşine hayat veren Salma Hayek’in de rolüne geri döneceğini belirtelim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın