Çekimleri Tamamlanan Passengers Filminden İlk Görüntüler

0 105

Bu yılın sonunda vizyona girmesini beklediğimiz Passengers’ın çekimlerinin bitmesi şerefine Chris Pratt ve Jennifer Lawrence’ın yer aldığı iki görsel yayınlandı.

Bir yanda 2012 yılında vizyona giren Silver Linings Playbook (Umut Işığım) filmiyle Oscar’a uzanan ve son dönemde The Hunger Games serisi, American Hustle, Joy, X-Men: Apocalypse gibi filmlerle kariyerinin en verimli dönemlerini yaşayan Jennifer Lawrence. Diğer yanda Guardians of the Galaxy, Jurassic World filmlerinde boy gösteren ve yeniden çevrim The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili) filminde rol alan Chris Pratt… Beyaz perdenin bu iki önemli ismini bir araya getiren ise The Imıtation Game ile adından söz ettiren yönetmen Morten Tyldum’un kamera arkasına geçtiği Passengers filmi. İddialı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken filmin ilk görüntüleri çekimlerin tamamlanması şerefine paylaşıldı.

Passengers - Jennifer Lawrence & Chris Pratt

Passengers Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Çekimlerinin tamamlandığını izleyicilere iki yeni görselle duyurulan Passengers filmi, 30 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek. Chris Pratt ve Jennifer Lawrence‘ın başrolü üstlendiği filmde ayrıca Laurence Fishburne, Michael Sheen ve Aurora Perrineau gibi isimler yer alıyor. Morten Tyldum‘un kamera arkasına geçtiği filmin senaryosu ise yakın zamanda gösterime girecek olan Doctor Strange, Pacific Rim: Maelstorm ve The Mummy’nin senaristi Jon Spaiths tarafından yazıldı.

Passengers - Jennifer Lawrence & Chris Pratt

Passsengers Filminin Konusu

Yönetmen Morten Tyldum’un epik olmasının yanı sıra oldukça samimi bir hikayeye sahip olduğu ve izleyicilere gerçekten mutlu olmanın nasıl bir his olduğuna dair sorular sorduracağını savunan Passengers filmi; 120 senelik uzaklıktaki uzay yolculuğu için dondurulan gemi mürettebatından Jim ve Aurora’nın zamanından öncesinde uyanmasına odaklanıyor.

Binlerce yolcuyu 120 yıl uzaklıktaki “Homestand Kolonisine” taşımayı amaçlayan Starship Avalon gemisinde bir arıza meydana gelir. Uyku bölümünde çıkan sorun nedeniyle Aurora Dunn (Jennifer Larence) ve Jim Preston (Chris Pratt)’ın 90 yıl önce uyanmalarına neden olur. Önlerince uzun yıllar olan Preston ile Dunn arasında bir ilişki başlar ve bu sırada uzay gemisinde sorunlar daha da artmaya başlar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın