Civil War Filminden Görülmemiş Kamera Arkası Videoları

0 1.815

6 Mayıs 2016 tarihinde UIP dağıtımcılığıyla ülkemiz sinema salonlarında gösterime giren Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin görmemiş olduğunuz kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Kaptan Amerika’nın kendine has solo filmi olan Captain America: Civil War filminde Iron Man, Falcon, Black Widow, Black Panther, Ant-Man ve Spider-Man’i izledik. Kahramanların anlaşamaması ve iki gruba ayrılıp birbirlerine düşmesi sinema tutkunlarını heyecanlandırdı ve film rekor üzerine rekor kırdı. Marvel şimdi de koleksiyoncular için sevindirici bir haber verdi. 2 Eylül’de piyasaya sürülecek olan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin bol kamera arkası görüntüleri olan DVD’sini yeni bir videoyla duyurdu.

kaptan amerika

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’ndan Eğlenceli Kamera Arkası Videosu

Falcon, Scarlet Witch, Hawkeye, Ant-Man, Winter Soldier, Captain America, Black Widow, War Machine, Vision, Black Panther ve Iron Man gibi karakterleri canlandıran oyuncular her ne kadar filmde ne kadar ciddi ve kahraman edasıyla dursa da kamera arkasında bambaşka kişiliklere bürünüyorlar. Bol kahkaha, unutulan replikler ve araya sıkıştırılan küfürlerle Civil War ekibinin ne denli eğlendiği göze çarpıyor. Marvel bu eğlenceli sahneleri sizlerle bir kez daha paylaşıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın