Çizgi Film Dünyasının Efsanesi Power Rangers Film Oluyor

0 117

90’lı yıllarda çocuk olanların “Go, Go Power Rangers” cümlesini duyduğunda hafızalarında canlanan karakterler beyaz perdeye taşınıyor. Çizgi dizi olarak ekranlara kilitleyen yapım sinema uyarlamasıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kamera arkasında daha çok kısa filmlerle uğraşmış Dean Israelite‘in yer alacağı heyecan yaratan bir uyarlama geliyor. Bir Japon TV dizisinden ilham alınarak 90’lı yıllara damga vuran Power Rangers çizgi dizisi, unutulmaya yüz tutmuşken müjdeli haber geldi. Saban ve Lionsgate, Power Rangers filmini duyurdu ve filmle ilgili detaylar ortaya çıktı. Daha önce yayınlanan takımın Ranger kostümleri ve Elizabeth Banks‘in Rita Repulsa fotoğrafının ardından ilk resmi tanıtım posteri de izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Power Rangers Filminin Oyuncu Kadrosu

X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class) ve Thor filmlerinin senaryosuna imza atan Ashley Miller ve Zack Stentenz ikilisi heyecan yaratan projenin senaryosunu yazıyor. Yönetmen koltuğunda Dean Israelite‘in oturduğu filmde Dacre Montgomery kırmızı Ranger, Becky G sarı Ranger, Ludi Lin siyah Ranger, RJ Cyler mavi Ranger, Naomi Scott pembe Ranger olarak karşımıza çıkacak. Daha az tanınmış genç isimlerin yer aldığı filmde filmin kötüsü Rita Repulsan’ı Elizabeth Banks canlandıracak. Rangerların yanındaki iyi isim Zordon’u ise Breaking Bad dizisinin efsane ismi Bryan Cranston canlandıracak.

Bryan Cranston

Power Rangers Filminin Konusu

Saban’ın Power Rangers sinema versiyonunda beş sıradan lise öğrencisi yaşamlarını sürdürdükleri küçük kasabaları Angel Grove ve dünyaya yarattıkları tehditleri ile karşı karşıya kaldıklarını öğrenirler ve olağan üstü bir şeylere dönüşmeye başlarlar. Dünyayı kurtarabilecek kişiler olduğuna inanan öğrenciler çok geç olmadan Power Rangers olarak gerçek hayattaki sorunları aşmaya çalışacaklar.

Power Rangers filmi, 24 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Power Rangers Filmi
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın