Comic-Con 2016: Doctor Strange Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

0 1.476

Marvel’ın bu yıl beklenen filmlerinden biri olan Doctor Strange her yeni fragman ve görselle beklentileri arttırıyor. Steve Ditko tarafından yazılan çizgi romandan adapte edilen filmin yeni fragmanı yayınlandı.

Vizyona girmesine dört ay gibi bir süre kalan Doctor Strange‘in yeni içerikleri filme olan merakımızı arttırıyor. DC Comic’in Warner Bros. konferasında patlattığı Justice League ve Wonder Woman bombalarının ardından sıra geldi Marvel‘a… Daha önce fotoğrafları, kamera arkası görselleri, fragman ve sinopsisi ile karşılaştığımız Doctor Strange filminin Comic-Con 2016 konferansına özel fragmanı yayınladı. Paylaşılan yeni fragman sinema tutkunlarını büyülemeye yetti.

Doctor Strange Filminden Comic-Con 2016’ya Özel Fragman

Daha önce ilk tam fragmanıyla karşılaştığımız ve şimdi de San Diego Comic-Con 2016 etkinliğinde ikinci fragmanına kavuşan Doctor Strange, önemli bir kadro ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Steve Ditko’nun yazmış olduğu aynı adlı romandan uyarlanan filmin senaryosu C. Robert Cargill ve Jon Spaihts tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda The Exorcism of Emily Rose ve Sinister gibi korku filmlerini çeken Scott Derrickson oturuyor. Filmde Benedict Cumberbatch‘i Doctor Strange rolünde izlerken ona Chiwetel Ejiofor (Baron Mordo), Tilda Swinton (The Angient One), Rachel McAdams (Christine Palmer), Michael Stuhlbarg (Nicodemus West), Amy Landecker, Scott Adkins ve Mads Mikkelsen (Kaecilius) eşlik ediyor.

doctor strange filmi izle

Doctor Strange Filminin Konusu

Marvel’ın yeni süper kahraman filmi bir araba kazasının ardından egosunu bir kenara bırakıp, mistik ve farklı boyutların olduğu bir dünyanın gizemlerini çözmek zorunda olan yetenekli beyin cerrahı Doctor Stephen Strange’in hikayesine odaklanıyor. New York’un Greenwich kasabasında çeken hikayede Doctor Strange gerçek dünya ve altında yatan arasında aracı olmak ve metafiziksel yeteneklerinden yararlanmak zorunda.

Doctor Strange filmi 4 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın