Efsane Korku Karakterinin Yeni Filmi: Cult of Chucky

0 78

2000’li yılların efsanevi korku karakterlerinden olan Chucky uzun zaman sonra yeniden beyaz perde macerasına atılıyor. Universal 1440 Entertainment etiketiyle gelecek olan filmin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Freddy Krueger, Jason Voorhees, Hayalet Surat ve Michael Myers gibi dönemlerine damga vuran korku karakterleri yeniden çevrim filmleri ya da devam filmleriyle yeniden gündeme geliyor. 1999 yılında ülkemizde Chucky’nin Gelini ismiyle vizyona giren En İyi Kötü Karakter MTV Film Ödülüne aday olan karakter Cult of Chucky filmiyle 2017 yılında geri dönüyor.

Cult of Chucky

Cult of Chucky Filminden İlk Detaylar! Chucky 7 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

En son Chucky’nin Laneti (Curse of Chucky) filmini çeken Don Mancini‘nin yazıp yönettiği devam filmi Universal 1440 Entertainment etiketiyle 2017 sonbaharında vizyona girecek. Detayları yeni yeni ortaya çıkmaya başlayan filmi çeken şirketin Genel Müdürü Glenn Ross, “Chucky’nin ilk dehşete kapılmasının ardından 30 yıl geçti ve buna gerçekten inanmak güç. O dönemden beri filmler gişelerde milyonlar kazandı. Şimdi Chucky, kaybolan ününü geri kazanmaya geldi.” dedi.

Cevap bırakın