Efsaneler Dönüyor! Bad Boys for Life Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

0 73

Will Smith ve Martin Lawrence’ın başrolleri üstlendikleri Bad Boys serisinin devam filmi Bad Boys for Life’ın devamı hakkında yeni detaylar geldi. Yeni ismiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan aksiyon – komedi harmanlaması filmin vizyon tarihi açıklandı.

Geçmişi biraz kuralayacak olursak 2016 yılının başlarında Bad Boys serisinin devam filmleri Bad Boys 3 ve 4 ile ilgili haberler almıştık. Will Smith ve Martin Lawrence‘ın başrolleri üstlendikleri aksiyon ve komedinin harmanlandığı Bad Boys‘un devam filmlerinin vizyon tarihleri açıklanmıştı. Habere göre üçüncü film 2017 yılında dördüncü film ise 2019 yılında vizyona girecekti. Ancak yeni gelen haberlere göre devam filminin ismi Bad Boys for Life olarak değiştirildi ve vizyon tarihi 12 Ocak 2018 olarak açıklandı.

Bad Boys for Life

Bad Boys Serisinin Devam Filmi Bad Boys for Life

Sinemanın en sevilen ikililerinden olan Mike ve Marcus’un eğlenceli maceralarını yeniden izleme şansına erişeceğimiz devam filmleri Bad Boys 3 ve Bad Boys 4’ün vizyon tarihleri sırasıyla 2017 ve 2019 olarak belirlenmişti. Variety’nin haberine göre Bad Boys 3 ertelendi başrollerinde yeniden Will Smith ve Martin Lawrence‘ın yer aldığı Bad Boys for Life‘ı izleyeceğiz. Filmin yönetmen koltuğunda da The Blacklist ve State of Affairs gibi dizilerle adından söz ettiren Joe Carnahan oturacak.

Bad Boys for Life filmi
12 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın