Fifty Shades Darker Filminin Paris Setinden Görüntüler Yayınlandı

0 138

Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey) filminin devamından yeni haberler var. Çekimleri Paris’te devam eden Fifty Shades Darker’ın yeni set görüntüleri paylaşıldı.

E.L. James‘in yazmış olduğu roman serisinin ikincisi Fifty Shades Darker‘ın sinema uyarlaması için çalışmalar devam ediyor. “Gri” kitap serisinin ilk filmi Grinin Elli Tonu büyük beklentilerle beyaz perdeye uyarlanmış 571 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmişti. 2016 Razzie Ödülleri’nde yılın en kötüleri arasında seçilen filmin devamı geliyor. Daha önce setinden ilk kareleri gördüğümüz Fifty Shades Darker’ın Paris setinden yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Fifty Shades Darker’ın Çekimleri Paris Opera House’da Devam Ediyor

Çok satan kitap serisinin ikinci uyarlaması Fifty Shades Darker‘ın çekimleri Paris Opera House’da devam ediyor. Kitap ve filmin hayranları Christian Grey karakterini canlandıran Jamie Dornan ve Anastasia Steele karakteriyle karşımıza çıkan Dakota Johnson‘ı görmek ve fotoğraf çektirebilmek için büyük çaba harcıyorlar.

Fifty Shades Darker - 2017

Fifty Shades Darker 2017 Sevgililer Günü’nde Vizyona Girecek

İlk kamera arkasına geçen Sam Taylor Johnson serinin yeni filmlerinde yer almayacağını açıklamış ardından yönetmen arayışına geçilmişti. Universal yapım şirketi de Fifty Shades Darker filminin senaryosunu ve yönetmen koltuğunu James Foley’e emanet etti. Jamie Dornan ve Dakota Johnson’ın ilk filmdeki karakterlerini canlandırdıkları Fifty Shades Darker’ın oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı. Dornan’ı Grey, Dakota Johnson’ı Anastasia rolünde izleyeceğimiz devam filmine Bella Heathcote, Kim Basinger ve Eric Johnson gibi isimler dahil oldu. Heathcote Grey’in mimarını canlandırırken Basinger ise Grey’i ilk kez BDSM ile tanıştıran Elena karakterini canlandıracak.

Fifty Shades Darker - 2017

Fifty Shades Darker Filminin Konusu

Anastasia yeni filmde Grey’i terk edip kendine farklı bir hayat kurmaya kararlı görünse de Grey tarafından rahatsız edilecek. Anastasia’nın çapkın yapımcı Jack Hyde’ın yanında çalışmaya başlamasını Grey hazmedemeyecek.

Fifty Shades Darker - 2017

Fifty Shades Darker - 2017

Fifty Shades Darker - 2017

Fifty Shades Darker - 2017

Fifty Shades Darker - 2017

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın