Galaksinin Koruyucuları’ndan Karakter Posterleri

0 3.647

James Gunn’ın yazıp yönettiği, kadrosunda Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel (Groot’un seslendirmesi), Bradley Cooper (Rocket’ın seslendirmesi), Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Glenn Close (Commander Rael rolünde) ve Benicio Del Toro (The Collector rolünde) gibi isimlerin bulunduğu Galaksinin Koruyucuları / Guardians of The Galaxy filminin karakter afişleri paylaşıldı.

Marvel’dan Iron Man, Thor, Kaptan Amerika ve Yenilmezler gibi hasılat rekorları kıran film serilerine yeni bir film ekleniyor: Galaksinin Koruyucuları.. Aksiyon dolu uzay macerası olan Galaksinin Koruyucuları izleyenleri Peter Quill’in tüm evreni tehdit eden hırslara sahip, güçlü bir kötü karakter olan Ronan’ın çok istediği esrarengiz bir gök cismini çaldıktan sonra acımasız bir ödül avının nesnesi haline geldiği bir maceraya götürüyor.

Quill, Ronandan kurtulmak isterken birbiriyle alakası olmayan bir dörtlüyle zorlu anlaşma yapmak zorunda kalır. Bu dörtlüde silah taşıyan bir rakun olan Roket, ağaca benzeyen insansı olan Groot, ölümcül ve esrarengiz olan Gomora ve intikam hırsına bürünmüş Drax nam-ı diğer Yokedici bulunuyor. Quill gök cisminin gerçek gücünü ve evren için taşıdığı tehdidi keşfedince galaksinin kaderini dengede tutmak için rakiplerine karşı son bir çaresiz direnişte bulunmak adına elinden geleni yapmak zorunda kalır.

Galaksinin Koruyucuları / Guardians of The Galaxy filmi 1 Ağustos 2014’te sinema izleyicisiyle buluşacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın