Hızlı ve Öfkeli 8 İzlanda Setinden Video ve Fotoğraflar

0 97

Çekimleri İzlanda’da devam eden Hızlı ve Öfkeli 8’den yeni içerikler paylaşılıyor. Yönetmen F. Gary Gray ve oyuncular resmi Instagram hesaplarından filmin setinden yeni görselleri paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde İzlanda setinden uzun video ile çekimlerin devam ettiğini ve izleyicinin aksiyona doyacağının sinyallerini veren Hızlı ve Öfkeli 8, yeni kamera arkası videolarıyla heyecan yaratıyor. Dünya çapında en çok gişe yapan 5. film olma özelliği taşıyan Hızlı ve Öfkeli 7’nin devam halkası olan Fast 8‘in yeni görüntüleri yönetmen F. Gary Gray, Kristofer Hivju, Ludacris gibi isimler Instagram hesapları üzerinden paylaşıyor.

F. Gary Gray - Kristofer Hivju

Game of Thrones Oyuncusu Kristofer Hivju Kötü Adam Rolünde

Oyuncu kadrosu büyük ölçüde oturan ve çekimlerine devam edilen Hızlı ve Öfkeli 8‘de Natalie Emmanuel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Scott Eastwood, Kurt Russell, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson gibi isimler yer alıyor. Oscar Ödüllü oyuncu Charlize Theron filmin kötü karakteri Cipher’ı canlandırırken Game of Thrones’un yıldızlarından Kristofer Hivju da kötü karakterler arasında yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8, 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek.

F. Gary Gray - Kristofer Hivju
F. Gary Gray - Kristofer Hivju

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın