Hugh Jackman’ın Son Kez Wolverine’i Canlandırdığı Logan’dan İlk Fragman

0 74

Marvel’ın en tanınmış karakterleri arasında başı çeken Wolverine, Hugh Jackman’ın hayat vermesiyle son kez karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce Wolverine 3 olarak beklediğimiz ismi Logan olarak değiştirilen serinin son filminden ilk fragman yayınlandı.

2017 yılının beklenen filmlerine ait detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Yaş sınırlamalı olarak vizyona giren ve sadece ilk üç günde 260 milyon dolarlık hasılat elde eden Deadpool’un gişe başarısı 20th Century Fox‘u harekete geçirmişti. Hugh Jackman’ın Wolverine karakterini son kez canlandırmak istemesi ve Deadpool başarısı ile kendine güvenen şirket Wolverine 3 filmini duyurmuş hatta çizgi romana sadık kalınarak karakterin vahşi yüzünü göstereceğini duyurmuştu. Bu haberle karakterin hayranları heyecanlı bir bekleyişe geçmiş ve filmin detaylarını gözler olmuştu. Görselleri ile merak uyandıran ve ismi Logan olarak değiştirilen filmin ilk fragmanı izleyici karşısına çıktı.

Logan - Hugh Jackman

Wolverine 3 (Logan) Filmi Ne Zaman Çıkacak?

2000 yılında vizyona giren X-Men filminde Wolverine karakterini canlandıracak olan Dougray Scott’ın yerine geçen Hugh Jackman, hareketleriyle sinema tutkunlarının gönlünde taht kurmuş karakterin bu kadar sevilmesinde büyük pay sahibi olmuştu. 16 yılın ardından karakterle özdeşleşen Jackman, rol aldığı dokuz filmde de Wolverine’i hakkıyla canlandırdı. Ancak her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Jackman da 50 yaşına girmeden karaktere veda edecek. Bu yıl vizyona giren X-Men: Apocalypse’de kısa süre olsa da görünen Jackman kendine has filmi Logan ile izleyici karşısına çıkacak bu film 3 Mart 2017 tarihinde sinema salonlarında olacak.

Logan - Hugh Jackman

Wolverine 3 (Logan) Filminin Oyuncuları

Hugh Jackman ve Patrick Stewart, Wolverine ve Profesor Xavier karakterleri ile karşımıza çıkacakken; Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle ve Elise Neal gibi isimler de yer alacak. James Mangold‘un yönetmen koltuğunda oturduğu film Old Man Logan çizgi romanından esinleniyor ve X-23’ün temellerini atacak. Hugh Jackman karakterine veda ederken bir devir teslim konusu da işlenecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın