Iron Man 4 Çekilecek mi? Sorusunun Yanıtı Geldi

0 12.576

Marvel tutkunlarının tüm gündeminde Captain America: Civil War filmi olmasına rağmen karakterlerin kendine has filmleri de konuşuluyor. Robert Downey Jr., Iron Man 4 filminin çekilip çekilmeyeceğini açıkladı.

Marvel‘ın zengin, ukala ve yakışıklısı Iron Man, Captain America: Civil War‘da karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Captain America ve Iron Man‘in iki gruba bölünerek çarpıştığı film için her ne kadar heyecanlansak da yeni gelecek olan filmler de ilgi çekiyor. Robert Downey Jr. merak edilen “Iron Man 4 çekilecek mi?” sorusunu yanıtladı.

Iron Man 4 Filmi Çekilecek Mi?

Robert Downey Jr.‘ın canlandırdığı Iron Man kendine has filmine 2008 yılında kavuşmuştu. 2010’da Iron Man 2 ile izleyici karşısına çıkan aktör, gelecek yıllarda çekileceği dedikoduları dolaşan Iron Man 4 için konuştu. Downey Jr.’a göre Iron Man 4 filmi, “Disney ve Marvel’ın planları arasında yer almıyor” dedi. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı‘nda yer alacak olan aktör, bu filmi Iron Man 4 olarak görebilirsiniz diyor. Bu konuşmaya göre Iron Man filmde diğer karakterlere göre daha ön planda olacak gibi duruyor.

captain america civil war

Robert Downey Jr. Hangi Filmlerde Iron Man Olarak Görünecek?

Robert Downey Jr. Ekim ayında yapmış olduğu açıklamada birden fazla Marvel filminin çekileceğini ve yeni filmler için anlaşma zemini aradıklarını dile getirip kafaları karıştırmıştı. Downey Jr. 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona giren Captain America: Civil War filminde Iron Man olarak göründü. 2017 senesinde Örümcek Adam’ın kendi hikayesini anlatan Spider Man: Homecoming filminde izleyici karşısına çıkan Downey Jr. 27 Nisan 2018 tarihinde Avengers: Infinity War filminde de görünecek.

Sevilen oyuncu iki bölüm olarak vizyona gireceği belirtilen Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin ikincisinde de yer alacak. Avengers: Infinity War Part 2 ise 3 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek.

Iron Man’in göründüğü Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1’in fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın