Kong: Kafatası Adası Filminin Teaser Videosu Geldi

0 1.517

Godzilla ve King Kong’u karşı karşıya getirecek olan evrenin ilk ayağı olan Kong: Skull Island filmine ait yeni teaser fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Temmuz ayında düzenlenen Comic Con etkinliğinde ilk fragmanıyla izleyicileri heyecanlandıran Legendary ve Warner Bros. Pictures ortaklığında çekilen, Kong: Skull Island filmine ait yeni teaser fragman uzun bir sessizliğin ardından ortaya çıktı. 1930’lu yıllarda geçen asıl hikayeyi modern bir şekilde ele alan filmin ilk fragmanını henüz izlemediyseniz buradan göz atabilirsiniz.

kong kafatası adası izle

Kong: Skull Island Ne Zaman Vizyona Girecek?

Oscar Ödüllü Brie Larson, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, John Goodman gibi isimleri bir araya getiren film ülkemizde, 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek. The King of Summer filminin yönetmeni Jordan Vogt-Roberts‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu film ülkemiz sinema salonlarında Kong: Kafatası Adası ismiyle izleyici karşısına çıkacak. Senaryosu Max Borenstein, Derek Connolly, John Gatnis ve Dan Gilroy’un yazdığı film, ilkel bir adada bulunan bir grup kaşifin, maymunların gizemli ve tehlikeli kralı King Kong’u keşfetmeyi ve onları evlerine götürmeleri üzerinde ilerleyecek.

Bunu da okuyun: 2017 Yılının Beklenen Filmleri

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın