Magnificent Seven Filminden İlk Tam Fragman

0 1.347

Geçmişte olumlu izler bırakarak günümüzde modern uyarlamalar kavuşan filmlere bir yenisi daha eklendi. Antoine Fuqua’nın kamera arkasına geçtiği Magnificent Seven filminin ilk tam fragmanı görücüye çıktı.

Sinema dünyasında son yılların akımı, yeniden çevrim filmler oldu. Uzun yıllar önce çekilmiş filmlerin sinema dünyasına modern olarak yeniden kazandırılması, orijinalliğin bozulması gerekçesiyle kimi sinemaseverler tarafından karşı çıkılmıştı. Her şeye rağmen John Storges’ın 1960 yapımı efsanevi western filmi The Magnificent Seven bu furyaya dahil oldu. Daha önce kısa Türkçe altyazılı tanıtım fragmanını izlediğimiz filmin ilk tam fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

muhteşem yedili izle

Denzel Washington ve Chris Pratt Magnificent Seven Filminin Başrolünde

2001 yılında çekmiş olduğu İlk Gün (Training Day) filminde birlikte çalışan Antoine Fuqua, Denzel Washington ve Ethan Hawke Magnificent Seven ile yeniden bir araya geliyor. Senaryosu John Lee Hancock, Richard Wenk ve Nic Pizzolatto üçlüsü tarafından yazılan filmde Galaksinin Koruyucuları’nın başrolü Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D’Onofrio, Lee Byung-hun, Manuel Garcia Rulfo, Martin Sesmeier gibi isimler yer alıyor.

muhteşem yedili filmi

Magnificent Seven Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yeniden sinemaya uyarlanan The Magnificent Seven ülkemiz sinema salonlarına Muhteşem Yedili ismiyle 23 Eylül’de gösterime girecek. Filmin resmi sinopsisi şöyle: Sanayici Bartholow Bogue ( Peter Sarsgaard)’un ölümcül kontrolü altındaki sakin Rose Creek kasabasının umutsuz halkı, kendilerini korumak için yedi kanun kaçağıyla anlaşır; ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta- Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo), ve Red Harvest (Martin Sensmeier) yer almaktadır. Gelecegini bildikleri vahşi hesaplasma icin sehri hazirlarken, bu yedi parali asker kendilerini paradan daha fazlasi icin savasirken bulurlar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın