Marvel Doctor Strange ve Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin Sinopsislerini Duyurdu

0 127

Stephen Strange’in nasıl süper kahraman olduğuna odaklanan Doctor Strange ve 2014 yılında vizyona giren Guardians of the Galaxy’nin devam halkasının sinopsisleri Marvel Studios tarafından duyuruldu.

Marvel’ın önemli kozlarından biri olan ve diğer filmleriden farklı olacağını hissettiren Doctor Strange‘in resmi sinopsisi yayınlandı. Steve Ditko’nun yazmış olduğu çizgi romandan beyaz perdeye adapte edilen yapımın yöneten koltuğunda The Exorcism of Emily Rose ve Sinister gibi korku yapımlarına imza atan Scott Derrickson oturuyor. Senaryosu C. Robert Cargill ve Jon Spaihts ikilisi tarafından yazılan filmde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Tilda Swinton, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins, Amy Landecker ve Mads Mikkelsen gibi isimler yer alıyor.

Marvel Tarafından Duyurulan Doctor Strange Sinopsisi

Marvel’ın yeni süper kahraman filmi bir araba kazasının ardından egosunu bir kenara bırakıp, mistik ve farklı boyutların olduğu bir dünyanın gizemlerini çözmek zorunda olan yetenekli beyin cerrahı Doctor Stephen Strange’in hikayesine odaklanıyor. New York’un Greenwich kasabasında çeken hikayede Doctor Strange gerçek dünya ve altında yatan arasında aracı olmak ve metafiziksel yeteneklerinden yararlanmak zorunda.

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2 Filmi Resmi Sinopsis

Daha duygusal bir süper kahraman filmiyle karşı karşıya geleceğimiz Guardians of the Galaxy Vol. 2‘nin senaryosu ve yönetmen koltuğu James Gunn‘a emanet. Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Batuista, Vin Diesel, Sean Gunn, Elizabeth Debcicki, Chris Sullivan gibi isimlerin yer aldığı devam halkası; takımın kozmo’nun uzak noktalarına yolculuklarında yaşadıkları maceraların devamını konu alıyor. Galaksinin Koruyucuları’ndan, Peter Quill gerçek ebeveynlik gizemini çözerken yeni keşfedilmiş aileleri bir arada tutmak ve savaşmak zorunda kalıyor. Marvel Sinematik evreni genişlemeye devam ederken eski düşmanlar yeni müttefik olarak, hayranların klasik çizgi romanlardan favori karakterleri ise kahramanlarımıza destek olarak geliyor.

Heyecanla beklenen Doctor Strange filmi 4 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecekken, Guardians of the Galaxy Vol. 2 5 Mayıs 2017 tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın