Modern King Kong Hikayesi Kong: Skull Island

0 4.195

Geçtiğimiz Temmuz ayında düzenlenen Comic Con etkinliğinde ilk fragmanına kavuşan Kong: Skull Island filminin yeni posterleri servis edildi.

2017 yılında vizyona girecek olan filmlerin detayları şimdiden heyecan yaratıyor. 2016 Comic Con etkinliğinde görsellerine ardından da ilk fragmanına kavuşan Kong: Skull Island yeni posterlerini izleyicilerin beğenisine sundu. 1930’lu yıllarda geçen asıl hikayeyi modern bir şekilde ele alacak olan film şimdiki King Kong’un başlangıç hikayesini merkeze alacak.

kong skull island izle hd
Photo by Courtesy of Warner Bros. Picture – © 2016 Warner Bros. Entertainment Inc. All Rights Reserved.

Kong: Skull Island Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Tom Hiddleston‘ın canlandırdığı Captain James Conrad önderliğindeki kaşif ekibinin efsanevi bir şeyi ortaya çıkarmak için maymunların kralı King Kong’un gizemli evine gitmelerini anlatacak olan film, 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek. Bilinen King Kong filmlerinden daha farklı olacak olan yeni filmde Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman, Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham ve Toby Kebbell yer alıyor. Senaryo John Gatins ve Max Borenstein tarafından ele alınırken yönetmen koltuğunda The Kings of Summer filminin yönetmeni Jordan Vogt-Roberts oturuyor.

kong kafatası adası izle

Godzilla vs. King Kong

Gelecek yıl vizyona girecek olan Kong: Skull Island bir başlangıç filmi olmasının yanı sıra daha çok bir olayın başlangıcı olma özelliğini taşıyor. Jurassic World filminin gişe başarısından sonra Legendary Pictures, sinema dünyasının iki büyük devi, Godzilla ve King Kong’u aynı evrende bir araya getirmeyi planlıyor. Kong: Skull Island ile King Kong’u evrene dahil edecek olan film; ilkel bir adada bulunan bir grup kaşifin, maymunların gizemli ve tehlikeli kralı King Kong’u keşfetmeyi ve onları evlerine götürmeleri üzerinde ilerleyecek. Şimdiden merakla beklediğimiz Godzilla vs Kong filminin vizyon tarihi de 29 Mayıs 2020 olarak açıklandı.

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın