Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın Filmi İkimizin Yerine’den İlk Fragman

0 63

Uzun zamandır televizyon ve sinema dünyasında görünmeyen Nejat İşler’in Doğan isimli öğretmen karakterini canlandırdığı sinema filmi İkimizin Yerine’nin ilk fragmanı yayınlandı.

Sonbahar döneminin dikkat çeken yerli yapımları arasında yer alan İkimizin Yerine, konusunun yanı sıra oyuncu kadrosuyla da ön planda. En son 2013 yılında İntikam adlı dizide izleyici karşısına çıkan Nejat İşler‘ yaşadığı sağlık sorunlarının ardından ilk defa bir sinema projesinde karşımıza çıkıyor. Doğan isimli bir öğretmeni canlandıran İşler’e Medcezir dizisiyle ününe ün katan Serenay Sarıkaya eşlik ediyor. Filmde ayrıca Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu gibi isimler bir araya geliyor.

İkimizin Yerine

İkimizin Yerine Filmi 21 Ekim’de Vizyona Girecek!


Umur Turalay
‘ın yönetmen koltuğunda oturup Pınar Bulut‘un senaryosunu yazdığı İkimizin Yerine filmi, küçük bir kasabada yaşayan Çiçek ve hayatını tamamen değiştirecek olan edebiyat öğretmeni Doğan’ın imkansız aşk hikayesine odaklanıyor. Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği dağıtımını UIP’in üstlendiği filmin resmi konusu şöyle:

Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek (Serenay Sarıkaya), kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a (Nejat İşler) aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek’ten uzak duramaz. Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Peki o aşk yaralı bir adamın kalbini iyileştirebilir mi? Doğan ve Çiçek cevapları birbirlerinde ararlar. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir.

İkimizin Yerine
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın