New York Comic Con’dan Haber! John Wick 3 Filmi Geliyor

0 156

Henüz John Wick filminin devamı John Wick: Chapter 2 vizyona girmemişken John Wick 3 hakkında detay ortaya çıktı. Yönetmen Chad Stahelski John Wick 3 filminin çekileceğini dile getirdi.

Daha önce yaptığımız haberlerde Keanu Reeves‘in fenomen karakteri canlandırdığı John Wick: Chapter 2 filminin 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona gireceğini duyurmuştuk. Poster, kamera arkası görüntüleri ve film içinden görüntülerin ardından ilk fragmanıyla heyecan yaratan John Wick 2 vizyona girmek için gün sayarken yönetmen Chad Stahelski New York Comic Con’da hayranlara güzel haberler verdi.

John Wick: Chapter 2

John Wick 3 Filmi Çekilecek Mi?

Panelde açıklamalar yapan Stahelski üçüncü bir filmin büyük bir olasılıkla çekileceğini hatta bunun garantilendiğine değindi. “Stüdyo John Wick 3 için bizden bir araya gelmemizi ve neler yapabileceğimizi düşünmemizi istedi. Hatta devam filminde Ian McShane ve Lance Reddick’i de göreceğiz, bu filmdeki rolleri daha ön planda olacak.” dedi. Sözleriyle John Wick 3 için oyuncu kadrosunun da kafasında şekillendiğini gösterdi. Yönetmen panelde gelecek yıl vizyona girecek olan John Wick 2 için de açıklamalarda bulundu. “Filmi çekmeden önce hikaye üzerinde düşünürken on tane kötü fikre sahiptik. Bazen ‘boş ver gitsin’ dediğimiz de oldu. Ya hikaye bir gün sonrasından başlasa ne olur? Endişe etmeyi bırakınca her şey eğlenceye dönüştü. Peki John Wick 2 ilk film kadar iyi mi? Bilmiyorum, kişisel fikrim bu. Karaktere derinlemesine yaklaşıyor muyuz? Buna cevabım evet. İzleyiciler yeni filmden keyif alacak mı? Evet, kesinlikle ikinci film ilk filmden daha farklı…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın