New York Comic Con’dan Power Rangers Fragmanı Çıktı

0 82

90’lı yıllara damgasını vuran çizgi dizi Power Rangers’ın sinema uyarlamasına ait ilk fragman geçtiğimiz günlerde başlayan New York Comic Con etkinliğinde Lionsgate tarafından paylaşıldı.

2017 yılında vizyona girecek olan filmler şimdiden ağzımızın sularının akmasına sebep oluyor. Hugh Jackman’ın efsanevi karakteri canlandıracağı Logan, Keanu Reeves’in başrolde olduğu John Wick: Chapter 2, The Dark Tower, Spider-Man: Homecoming, Dunkirk ve dahası… Araya 90’lı yılların fantastik çizgi dizinin sinema uyarlaması Power Rangers‘ı eklemeyi de unutmayalım. Daha önce karakterlere ait fotoğraflar ve posterlerle heyecan yaratan uyarlamanın ilk fragmanı New York Comic Con etkinliğinde Lionsgate tarafından paylaşıldı.

Power Rangers Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

İlk olarak New York Comic Con etkinliğinde gösterilen hemen ardından yayınlanan Power Rangers filminin ilk fragmanı kısa sürede 12 milyona yakın görüntülenme alarak sinema tutkunlarının merakını giderdi. Saban Films ve Lionsgate tarafından yapımı gerçekleştirilen film Zack, Kimberly, Billy, Trini ve Jason’ın Power Rangers’a dönüşerek gerçek hayattaki sorunları aşmaya çalışmalarına odaklacak. Yönetmen koltuğunda Dean Israelite‘nin oturduğu filmde Dacre Montgomery kırmızı Ranger, Becky G sarı Ranger, Ludi Lin siyah Ranger, RJ Cyler mavi Ranger, Naomi Scott pembe Ranger olarak karşımıza çıkacak. X-Men: Birinci Sınıf’ı yazan Ashley Miller ve Zack Stentenz ikilisinin senaryosunu yazdığı filmde filmin kötüsü Elizabeth Banks (Rita Repulsan) tarafından canlandırılacak. Rangerların yanındaki iyi isim Zordon’u ise Breaking Bad dizisinin efsanesi Bryan Cranston canlandıracak.

Power Rangers

Bunu da okuyun: 2017 Heyecanla Beklenen Filmleri

Power Rangers Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Marty Bowen, Brian Casentini, Haim Saban ve Wyck Godfrey’in yapımcı olarak yer aldığı Power Rangers filmi, 24 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek. Lionsgate yönetim kurulu başkanı Jon Feltheimer tarafından yapılan açıklamaya göre gelecek yıllarda beş, altı veya yedi film çekebileceklerini dile getirdi.

Power Rangers Filminin Konusu

Saban’ın Power Rangers sinema versiyonunda beş sıradan lise öğrencisi yaşamlarını sürdürdükleri küçük kasabaları Angel Grove ve dünyaya yarattıkları tehditleri ile karşı karşıya kaldıklarını öğrenirler ve olağan üstü bir şeylere dönüşmeye başlarlar. Dünyayı kurtarabilecek kişiler olduğuna inanan öğrenciler çok geç olmadan Power Rangers olarak gerçek hayattaki sorunları aşmaya çalışacaklar.

Power Rangers

Power Rangers

Power Rangers

Power Rangers

Power Rangers

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın