Nicolas Cage’in Başrolü Üstlendiği Film: USS: Indianapolis: Men of Courage

0 51

En son Snowden filminde görünen Nicolas Cage’in başrolde olduğu USS Indianapolis: Men of Courage filmine ait ilk fragman yayınlandı. İzleyicileri 2. Dünya Savaşı dönemine götürecek olan film denizde hayatta kalma mücadelesine odaklanacak.

Son dönemde Joe, Tokarev (Öfke), Sürgün (Outcast), Terörist Avı (Dying of the Light), Gücün Bedeli (The Runner) ve ülkemiz vizyon tarihi uzun zamandır belirsizliğini koruyan Snowden filminde rol alan Nicolas Cage, 2. Dünya Savaşı dönemine odaklanan USS Indianapolis: Men of Courage‘in başrolünü üstleniyor. Sinema dünyasında daha çok oyuncu kimliğiyle ön plana çıkan Marion Van Peebles‘in yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın senaryosu Cam Cannon ve Richard Rionda Del Castro tarafından kaleme alınıyor. Vizyon tarihi henüz kesinleşmeyen USS Indianapolis: Men Of Courage, 2. Dünya Savaşı’nda açık denizde yaşam mücadelesi veren erkeklerin hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

USS Indianapolis: Men of Courage

USS Indianapolis: Men of Courage Filminden Fragman

Oyuncu kadrosunda Nicolas Cage‘in yanı sıra Jamer Ramer, Tom Sizemore, Thomas Jane ve Matt Lanter gibi isimlerin yer aldığı USS Indianapolis: Men of Courage filmi, bugüne kadar Amerikan donanmasının en büyük kaybı olarak tarihe geçen USS Indianapolis adlı savaş gemisinin batması sonucu 1196 mürettebatın sadece 316 kişisinin hayatta kalmasını perdeye taşıyor. Cage’in Captian McAvay’i canlandırdığı film geçtiğimiz Cuma Amerika’da gösterime girdi ancak ülkemiz için henüz kesinleşmiş gösterim tarihi bulunmuyor.

Cevap bırakın