Oyunbozan Ralph 2 Geliyor

0 390

Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın 2013 yılında Oscar adaylığı kazanan filmin Oyunbozan Ralph’ın devamı geliyor. Yönetmen devam projesi hakkında detayları paylaştı.

Disney’in sevilen animasyonunun devamı hakkında heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Oyunbozan Ralph‘ın devam filmi için yönetmen Rich Moore ve yapımcı Clark Spencer ile birlikte senarist Phil Johnson yeniden bir araya geliyor. Walt Disney’in finanse ettiği filmin ikincisinin ismi açıklanmadı ancak Oyunbozan Ralph 2 ismiyle anılıyor.

Oyunbozan Ralph 2 izle

 Oyunbozan Ralph 2 Hakkında İlk Detaylar

Çizgi dizi Simpson Ailesi, Oyunbozan Ralph ve Zootropolis: Hayvanlar Şehri’ni yöneten Rich Moore devam filmi hakkında ilk detayları paylaştı. “İlk Oyunbozan Ralph filmi üzerine çalışmaya başladığımızdan beri karakterlerde pek çok olasılık bulunduğunun farkındaydık.” diyen yönetmen ilk filmin ardından ikincisi için çalışmalara başladığını belirtti. Ayrıca yönetmen, “Bu kez Ralph kendinden bekleneceği üzere internetin altını üstüne getiriyor. İlk filmden tanıdığımız sevdiğimiz karakterler yine burada ve onlar üzerinde çalışmak için can atan oyuncular da projede tekrar yer alıyorlar.” diyor.

Henüz ismi belli olmayan devam projesi Oyunbozan Ralph 2, 9 Mart 2018 yılında vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın