Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’lı Yeni Film: İkinci Şans

0 989

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra yönetmen koltuğunda da oturan Özcan Deniz’in Sevimli Tehlikeli’den sonra çektiği yeni film İkinci Şans’tan ilk fragman yayınlandı. Deniz’in başrolde olduğu filmde ayrıca Nurgül Yeşilçay da yer alıyor.

Yönetmenlik kariyerine 2011 yapımı Ya Sonra ile başlayan ve ardından Evim Sensin, Su ve Ateş, Sevimli Tehlikeli gibi filmlere imza atan Özcan Deniz yine kendisinin yazıp yönettiği bir filme imza attı. Deniz’in başrolünü üstlendiği yapımda ona daha önce Asmalı Konak dizisinde birlikte çalışan Nurgül Yeşilçay eşlik ediyor. “Aşk ezber bozar” sloganıyla vizyona girmeye hazırlanan film; tanışmalarının ardından birbirlerinden haz etmeyen iki zıt karakterin, birbirlerinin geçmişte yaşadıklarını öğrendikçe kendilerine ikinci bir şans tanımalarına odaklanıyor.

İkinci Şans Filmi 18 Kasım’da Vizyona Girecek!

Yapımcılığını DNZ Film ve Avşar Film‘in dağıtımını ise Mars Dağıtım’ın üstlendiği İkinci Şans filminin yayınlanan ilk tam fragmanı, Asmalı Konak dizisinden hatırlanan Yeşilçay ve Deniz arasındaki uyumu izleyicilere yeniden hatırlatıyor. Başrolünü Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın üstlendiği filmde ayrıca; Mesut Can Tomay, Afra Saraçoğlu, Fulya Şirin, Anıl Altınöz, Aybike Turan, Duygu Çelebi, Füsun Erbulak gibi isimler yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın